Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes várandós vagyok, és...

24 hetes várandós vagyok, és elkapott egy hányós-hasmenéses vírus. A babának ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Két napja semmi nem marad meg bennem. Azon aggódok, hogy vajon a baba ettől függetlenül elég tápanyaghoz jut? Éjszaka sokat rugdosott szegénykém, gondolom azért mert egyfolytában forgolódtam, vergődtem az émelygés miatt. A dokim azt mondta neki nem lesz baja, de akkor is olyan nyugtalanító érzés, hogy így feszeng szegénykém. :(
2011. ápr. 27. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, csak igyál sok vizet, az fontos, hogy hidratáld magad. De másban nem érinti őt.
2011. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baja nem lesz a babának:)


Én az első babámmal a 28.héten kaptam el egy ilyen vírust, semmi baj nem lett, már 3 éves óvodás gyerkőc.


A 2.babámmal pedig a 8.héten kaptam calici fertőzést. 12 óra alatt 35-ször voltam a mosdóban... 4 kilót "fogytam" ezidő alatt, és a babának semmi baja, 16 hós kis terrorista:)


Jobbulást!


A lényeg, hogy sokat igyál, mert a folyadék utánpótlás kell!!!

2011. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a rotát kaptam el 27 hetesen. Gondolhatod... inkább nem is mondom. Szörnyű volt, de a babának semmi baja.
2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást lányok, aranyosak vagytok! :)
2011. ápr. 27. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:

En is voltam 27 hetesen infuzion hanyas miatt, bennem sem maradt meg semmi, viz sem...ahogy az elso is mondta, probalj inni legalabb, cukros teat, abban legalabb a cukor "tapanyaghoz" juttat.Ha napokig nem javulnal,azert menj vissza a dokihoz, de a baba mindenkepp elveszi ami neki kell, ne aggodj:))

Jobbulast kivanok!

2011. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most már javulgatok. Orvosnál már az első nap voltam, de csak szén tablettát adtak, meg be akartak utalni kórházba infúzióra. De mivel kortyonként ittam, amennyit bírtam, így ezt megúsztam.
2011. ápr. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!