Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy hete kevesebbet szopik a...

Egy hete kevesebbet szopik a baba, és el kezd sírni. Nem tudom visszatenni a mellre, pedig látszik, hogy még éhes. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Holnap lesz négy hetes a baba. Kb. egy hete tart ez a kálvária minden etetésnél. Kb. 10 perc után minden etetéskor kiköpi a cicit és elkezd sírni. Nem tudom visszatenni, mert dobálja magát. Vajon mi lehet a baj? Korábban fél órákig is evett. Aggódom, hogy így beteg lesz, ha nem eszik eleget. Kaphatnék jó tanácsokat olyanoktól, akik már jártak így? Köszönöm!
2011. szept. 10. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen,mi is így voltunk.kész rémálom vol minden etetés.valószínű a hasa fáj,ami ált.-ban 3hetesen szokott kezdődni,ugyhogy gondolom nálatok is ez van...

Nálunk 10hetes korára múlott el.

2011. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ami jó lehet rá: homeopátia,

körkörösen masszirozni a köldöke körül.

a lábait a hasához nyomni(nem túl erősen),

gripe vater(angol víz)

szélcső (gyogyszertárba kapható)


első voltam!

2011. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

...

vagy infacol, vagy espumisan, vagy édeskömény tea.

Vagy gripe Water (angol víz).


Tuti a hasa fáj. :(

2011. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld büfiztetni és utána visszatenni. De próbáld meg kitalálni, hogy tényleg éhes-e még vagy "csak" a hasa fáj?
2011. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, először böfiztettem, aztán újra cicire tettem. Napközben itattam vele az édeskömény teát, javult a helyzet :)
2011. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos büfiztetés után sem tudom már visszatenni, amint érzi, hogy a vállammról engedem lefelé a cicihez, elkezd sírni. Pedig éhesnek tűnik még, mert cuppog, nyalja a száját. Én is gyanítom, hogy a pocija fájhat, mert annyira
2011. szept. 12. 13:53
 7/8 A kérdező kommentje:
keservesen sír és vigasztalhatatlanul, ok nélkül nem szokott sírni, csak hát aggaszt, hogy így nem lakik jól és nem fog fejlődni a rendes ütemben.
2011. szept. 12. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű hasfájásra utal. a fent leírt módszerekből valamelyiket próbáld ki hátha segít
2011. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!