Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apad a tej az egyik mellemben!...

Apad a tej az egyik mellemben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos, 2 hete kezdtük a hozzátáplálást-eddig csak szopizott. A kezdetektől fogva a bal mellem volt a kedvence, a jobb mellemből csak kínkeservesen volt hajlandó szopizni kb. 4 hónapos koráig.Az utóbbi 2 hónapban viszont hiába tettem rá a jobbra, húzogatta, kiköpködte és elkezdett sírni-így nem is erőltettem egy idő után, de kifejtem azt is minden szopi után.

A problémám az, hogy mivel csak a balból eszik, az a cici folyamatosan telik és nagy, a jobb viszont eltörpül mellette, feltűnően laposabb és már csak 10ml körül tudok kifejni belőle. Ettől már annyira kivagyok, hogy nem is megyek szívesen társaságba,mert cikinek érzem.Mit tehetek????


2011. szept. 10. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is csak egy mellből szoptat, a másikban már semmi tej nincs. Betétet tett a melltartójába (olyan push up melltartóhoz valót) és a kutya se veszi észre a különbséget.
2011. szept. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!