Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lesz egyik napról a...

Mitől lesz egyik napról a másikra egy mellemben 130 ml helyett csak kb.70 ml? El fog apadni? Vagy ha újra 130-150-re lesz szüksége a lánynak, lesz annyi tejem?

Figyelt kérdés

Kislányom 2-2,5 óránként szopizik, egyszerre nem eszik sokat, kb 130 ml-ket, amikor véletlenszerűen mérem. Eddig mindig fejtem szopik után, de pár napja kevesebbszer fejek, mert szépen lassan szeretném elhagyni a fejést. (Eddig azért fejtem, mert féltem, hogy kevés lesz, de most már tartalék is van elég.) Most evett a lányom 110 ml-t a két ciciből és csak 50 ml-t tudtam utána kifejni. Most hogyhogy a kettőben csak 160 lenne??? Mikor eddig egyben volt 130?

Ugyanúgy eszem és sok folyadékot is iszom. Levest is eszem, mindent úgy csináltam ahogy eddig, kivéve a fejést.

4 hónapos lányka anyukája


2011. márc. 31. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Először is amit tudsz tenni, rakd el olyan messzire a mérleget amilyen messzire csak lehet és ne méregesd és számolgasd mennyi van a melledbe, mert ezért fog elapadni a tejed, mert ezen rágódsz.

Ha szépen gyarapszik a súlya, mosolyog , kiegyensúlyozott, akkor biztos elég a tejed.

Szoptasd igény szerint és akkor termelődik annyi tej , h elég legyen.

Hidd el , h tud a melled mindig elegendő anyatejet biztosítani, amíg ezt elhiszed és nem azon agyalsz vajon elég lehet e addig lesz is tejed.

Nekem soha meg se fordult a fejemben h ne lenne elég tejem , kislányom 14 hónapos és még szopizik 3-4x naponta.

Bízz magadban ez a legfontosabb!!

2011. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!