Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után visszahúzódik...

Szoptatás után visszahúzódik valamennyit a mell, vagy örökre lógni fog?

Figyelt kérdés
Csak egy kicsit kéne visszahúzódnia, és akkor nem kéne megcsináltatnom! Örülnék neki, mert a felvarrás műtét annyira csúnya, mert 3 vágást is csinálnak. És az olyan ronda! Akkor lehet, hogy jobb, ha lógva marad! EGyik sem szép, de a szétkaszabolt varrások tényleg csúnyák.
2011. szept. 16. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell felvarrattatni, kb. félév alatt visszahúzódik, bár ez alkati kérdés is. Van akinek sosem lesz olyan mint eredetileg.
2011. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szoptatok kb 3-4 hónapja és hát nem lett szép a mellem. :( Nem lógnak, picit hasonlítanak régi önmagukhoz, de szépnek nem szépek. Olyan furcsán puhák lettek. :(
2011. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerek után is visszahúzodott. Bár mindíg sportoltam, és mindíg nagyon figyeltem, hogy csak jó melltartót hordjak.Még a szoptatósaim is alul erősítettek voltak,hogy jól tartsanak (75 D most is, szóval oda kell rá figyelni)
2011. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Snapette ***** válasza:
A sport, mellizomgyakorlatok segítenek, mert megemelik, megerősítik a mell alatti izmokat, de persze sokmindentől függ, attól is többek közt, hogy mekkora az a mell. Nekem kicsik, így nem nagyon látványos, hogy szoptatok, kicsit teltebbek lettek, de lógni nem lógnak.
2011. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 számot nőttek, most 13 hónapos, még szopizik napi 3x, de kezd visszaállni a méretem szép fokozatosan. Nagyon meg voltam ijedve, mert totál felemás voltam még egy fél éve (az egyik vagy 5 centivel lejjebb lógott és jóval nagyobb lett, mint a másik). Szóval valszeg nem lesz teljesen a régi, de már most klasszisokkal jobb, mint amire számítottam :)
2011. szept. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyém nem lóg nagyon, de sajnos nincs már olyan szép formája, mint előtte volt.
2011. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az állag lett teljesen más :(((
2011. szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25 hónap szoptatás után, csak egy kicsit ereszkedett meg, nem is feltünő. A formája sem változott meg igazán, kicsit puhább lett.
2011. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!