Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 37 hetes kismama vagyok s még...

Csöpség kérdése:

37 hetes kismama vagyok s még nincs előtejem. Ez előfordulhat, vagy más oka van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ez normális.nekem csak akkor volt mikor megszületett a fiam.miért kéne lennie?hisz ez a babáknak kell...
2011. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szülés után indult be nekem is
2011. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem se volt egyik gyereknél se, csak a szülés után indult be
2011. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás miatt teljesen mindegy, hogy terhesség alatt van-e előtejed, vagy nincs. A tejtermelés szülés után kezdődik. Vannak nők, akiknek terhesség alatt van tejcsorgás, mégsem lesz elég a tej a babájuknak. Terhesség alatt ne is nézegesd, mert azzal csak ártasz. Ha fejed, akkor a baba születése előtt beindulhat a rendes tej, de akkor megfosztod őt a kolosztrumtól (ebből egy két csepp is rengeteg immunanyagot, zsírt és vitaminokat tartalmaz, élettanilag nagyon fontos), amit most biztosan tartalmaz a melled. Aztán majd, ha a babád megszületik és szopizik, akár egész nap, az inger hatására a szervezeted néhány napon belül elkezdi termelni az anyatej fehérebb változatát. Ne aggódj, nekem soha nem volt előtejem terhesség alatt, mégis két gyermekemet is három éves korig szoptattam. ;)
2011. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nekem sem volt előtejem egyszer sem. A lányomat 22 hónapig szoptattam, a fiam 6 hónapos múlt, 1 hete kezdtünk kóstolgatni.
2011. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt és szülés utáni 2. napon jött belőle először valami. Semmi gond nincs, nem vagyunk egyformák, mire itt lesz a baba, lesz tejed, ne aggódj!
2011. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!