Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok és kb...

27 hetes kismama vagyok és kb 1,5 hete 2-3 naponta bedurrannak a cickóim, és csöpög az előtejem ha az egyáltalán átlátszó ragacsos. Hogyhogy ilyen hamar kezdett el jönni? Vagy ez természetes? Ez azt jelenti hogy fogok tudni szoptatni,?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok köze van ahhoz, hogy fogsz-e tudni szoptatni. Van, aki előtej nélkül is tud, van, aki meg előtejjel se.


A tejmirigyeid mindenesetre készülnek. :-) Masszírozd őket óvatosan, testápolóval vagy olajos kézzel. A langyos vizes borogatás vagy langyos vizes zuhany is sokat segíthet.

2009. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.hát nekem már 19 hetesen volt előtejem.akkoriban csak néha néha de mostmár minden nap.nekem is ragacsos nyugi ez mind normális.van akinek van előteje és mégsem tud szoptatni van akinek nincs és mégis.ez nem függvénye.de bízni kell benne h fogsz tudni és akkor minden redben lesz.29 h km
2009. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetes kor óta van előtejem.Teljese normális, nekem se mindig sárga, van, hogy átlátszó, mint a víz.

De a szoptatáshoz tényleg nem sok köze van...Sajnos:(

:)

2009. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2009. dec. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!