Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért folyik a másik mellemből...

Miért folyik a másik mellemből is a tej, ha nem is abból szopik?

Figyelt kérdés
6hónapos a fiam,eddig ezt sose tapasztaltam.Nem szopik többet,sőt tegnapelőtt éjjel ki is hagyott egyet,(ezután észleltem)és nagyon megteltek a melleim-szinte fél nap csak az egyikből evett.pedig az utóbbi időben alig volt tejem,azt hittem elapad....most mi van?
2009. ápr. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
nekem a kezdetektol ez van. Amikor beindul a tejado reflex, mindket mellembol jon a tej. Egy rongyot szoktam tenni a masik mellemhez, amikor szoptatok.
2009. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nekem még akkor is folyt a tejem, amikor megláttam egy síró kisbabát:D Ez reflex.
2009. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szoptatás kezdetétől folyik a másik mellemből is, és főleg éjszaka. Van hogy arra ébredek, hogy alattam minden csupa tej és fázom. :(

Gyógyszertárba lehet kapni mellbimbó kiemelőt (kb: 400 Ft), ez egy műanyag tégely szerű, amit a melltartóba lehet tenni szoptatás alatt, én ebbe gyűjtöm a tejet (napi 4-5 dl), aztán odaadom a tejtesónak.

2009. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem annyira vészes,csak pár csepp-csak az volt a meglepő,hogy eddig nem csinálta
2009. ápr. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!