Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás? Hogyan kezdjek neki?

Elválasztás? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

1 éves a kislányom és el szeretném kezdeni az elválasztást. Jelenleg minden elalvás előtt és reggel szopik. Éjjel már nem nagyon.Nem ismeri a cumisüveget, csak az itatóból iszik napközbe üdítőt, teát.

Mindíg úgy alszik el hogy szopi, beteszem az ágyba, kijövök és alszik.

Mi legyen a szopi helyett ealavás előtt?

Milyen módszereket alkalmaznátok a helyemben?

Ötleteket, tapasztalatokat várok?


2011. szept. 17. 16:36
 1/2 TKI Ibolya ***** válasza:
Én szorosan összebújtam a fiammal és mondtam hogy most már nincs cici.Nálunk nem volt belőle gond szépen megértette.Igaz egy darabig minden alkalommal ott kellett mellette maradni míg elaludt.
2011. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wartburg353s ***** válasza:
Az én kisfiam így aludt el, amíg szopizott, féltem is, hogy fog elaludni anélkül, de kiderült, hogy nem is az volt neki a lényeg. Szóval kicsit az ölemben tartottam, olyan testhelyzetben, mintha szopizna, ettől biztonságban érezte magát, elálmosodott, és ugyanúgy letettem, mintha tényleg szopizott volna. Esetleg tejecske vagy tea vagy tápszer csőrös pohárból közvetlenül az elalvás előtt. Bár nálunk a fiam kezdeményezte az elválasztást, a "rendes" étel jobban érdekelte, mint a szopizás, de mindig az volt neki elalvás előtt az utolsó, és ébredéskor az első.
2011. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!