Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás? Este és nappal?...

Szoptatás? Este és nappal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

8 hetes fiam este 9-kor hajnal 5-kor , reggel 8-kor és ezután fél 11, fél 1, 4óra, 7óra kb ilyen idő közönként szopik. Reggel 8-ig mindig ez a sorrend napközbe van csúszás kb. fél óra ide-oda.

Kérdéseim: hajnalra mindkettő mellem majd szét durran elég sokat kő kemény, főleg amelyikből később evett.Ezt hogy lehet megoldani? Ha mindkettőből szoptatok akkor is fen áll a gond.

5órási etetéskor se eszik sokat, így is marad benne bőven a 8 órásinál se eszig meg a mennyiséget. Fejem le a többletet?

Ő este eszik meg délután a legtöbbet, nem fordítva kellene lenni?Reggel több este kevesebb?

Ha már jobban meg kell dolgozni a tejért, mert nem jön annyira hogy szinte szívnia se kell mert sugárba megy a szájába,akkor hisztisebben eszik, erre mi a megoldás? Nem akartam egyesével kiírni a kérdéseimet. Vagy hol tudok utána olvasni?


2011. szept. 24. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Könyvet nem tudok,csak 3 gyerek utáni tapasztalatot.

ha nagyon feszül felj ki egy kicsit

az enyémek is este ettek sokat (gondolom ezért tudták végigaludni az éjszakát)

8 hetes, még kicsi, ne aggódj fog ő rendesen szopni akkor is ha nehezebben megy,

2011. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig is jó lett volna, ha a felesleget lefejed, de ha nem tetted, akkor kezd el. A melled is begyulladhat, illetve a közérzeted is kellemesebb lesz, ha nincsenek tele a melleid.

Nyugi, minden baba hisztizik, ha dolgozni kell a kajáért :)

Azért eszik reggel kevesebbet, mert éjszaka sokat eszik. Nincs ezzel semmi gond, még nagyon kicsi, fog még változni sokat.

2011. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, második babám, és szintén délután és este eszik sokat, viszont szintén jó alvó, úgy látom a Te babád is alszik szépen éjjel. A második babóm (most 4 hós), 3 hónapja este 7-től reggel 8-9-10-ig alszik szopi nélkül. Nappal alig szopizik, keveseket sokszor, este meg bevág 2,5-3 decit. Ettől is alszik szerintem ilyen jól.

Az elején nekem is folyton kőkemény volt a cicim, amikor már nem kelt éjjel fel. Én nem fejtem, ill. mindig csak egy nagyon picit, hogy enyhüljön a feszülés (10ml-t), mert azt szerettem volna, ha beáll a kereslet-kínálat. HA mindig lefejed az egészet vagy sokat, akkor mindig újratermelődik. Szerintem ha nem akarsz eltenni tejet, ne fejj csak épp egy icipicit, ha már nem bírod tovább.

2011. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!