Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menyit kell szopizzon egy 5...

Menyit kell szopizzon egy 5 hetes kibaba? Hol lehet ennek utánnanézni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 hetes a babám, de én nem foglalkozom ezzel. Igény szerint etetem, nem adok neki SEMMI mást! Ez fontos. Még játszó cumit sem! Szépen fejlődik, boldog, szopizik...

Kaki, pisi kielégítő...

Amennyiben Nálatok valamelyik nem ok, tedd minél többet mellre. A mérleggel csak idegbajba kergeted magad.Egyik baba sem eszik mindig ugyanannyit. Sok sikert!

2008. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt sokmindent olvashatsz:

[link]

2008. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A babák nem olvasnak utána; bármeddig szopizhat, nálunk esténként akár másfél-két órán át is szopizgatott, máskor végzett 10 perc alatt. Bízd rá a babádra ;) Persze ez fárasztó, de ez az időszak soha nem jön már vissza...
2008. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!