Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy már nem kell neki...

Lehet hogy már nem kell neki a cici?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam egyre gyakrabban éhezik meg 1-2 óránként, de rövid ideig, keveset szopik. Aztán felül ( az ölemben szoptatom) Nézelődik kiabál és nem hajlandó tovább szopni. Ritkán, de szokott kapni cumisüvegből is tápot. Ma előre elkészítettem egy üveg tápszert ha nem lenne elég a tejci, mert volt már rá példa ritkán este. Amikor ma szopi után észrevette a cumisüveget, nyújtózkodott érte és pikk pakk el is fogyott. Nem igényli a szopit? Pedig volt még tej bőven. Mit csináljak. Hiába próbálom hogy szopizzon még. Hisztizik, bőg, elhúzódik. Mit tegyek?
2009. ápr. 27. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Fúúúú na én pont így jártam, de szerencsére már 11 hónapos volt mikor ezt csinálta.

Sajnos nagyon okosak, és látja hogy ott az üvegben a tápi akkor nem kell megdolgozni a tejciért.

Esetleg kipróbáltad már hogy nem adsz neki tápit, hanem ha sír, nem akar szopizni, akkor annyi volt az evés és legközelebb éhesebb lesz talán úgy szopizna még?

Tudom hogy macerás meg kegyetlenül hangzik, de így biztos hogy teljesen elválasztja magát.

Ha ez nem zavar téged (mert így is szép h eddig szoptattad) akkor persze ez nem probléma, csak akkor is én még fejegettem magamnak vagy 2-3 hétig mert barátnőm pl. úgy járt hogy a kezdeteknél nemvolt mellgyulladása, de mikor a kislánya már nem szopott olyan 7-8 hósan, akkor baromira bedurrant neki a melle.

2009. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a közepén a mondatot, hogy igy hogy megerősited benne h nem baj ha nem szopik ott a tápi, akkor fog elválasztódni teljesen.
2009. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!