Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már csak napi kb.20 ml-t...

Ha már csak napi kb.20 ml-t tudok fejni és nem fejek tovább, attól begyulldhat a mellem? Vagy akkor is kell valahogy apasztani, ha ilyen kevés van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ha már nem kell a tej,akkor csak akkor fejd ha nagyon feszül.
2011. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem mikor már 3 óránként volt ennyi, akkor hagytam abba. Utána úgy csináltam, hogy napi 3x,majd 2x fejtem, aztán abbahagytam mert már nem láttam értelmét fejegetni ennyicskéért.
2011. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Ha már nagy a gyerek és a szoptatást akarod befejezni,akkor minek fejsz? Attól inkább termelődik mint elapad...

Ne hidd azt,hogy ha 20 ml tudsz lefejni,akkor kevés a tejed! Fejéskor nem annyi jön,mint szopikor.

Szóval értelmetlen ez a kérdés.

2011. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb.40 milinél hagytam abba,és nem gyulladt be,neked sem fog.
2011. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik nap még 3-4 decit evett a fiam, leválasztottam, egyszer fejtem másnap majd még egyszer harmadnap, és vége is volt. (csak éjszaka szopott, napközben nem termelődött, csak éjszakai szopi közben) Csak akkor fejj, ha nagyon tele lesz, de szerintem észre sem fogod venni ha abbahagyod.
2011. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!