Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem bírtam ki, és ettem egy...

Nem bírtam ki, és ettem egy hatalmas brownie desszertet. Fel fog pörögni a kisbabám tőle? Fejjem le inkább a tejet és adjak neki a fagyasztóból? Vagy nem lesz tőle semmi baja?

Figyelt kérdés

Én totál felpörögtem tőle, sőt a hasamat is megfeküdte, mert nem eszem semmi csokit, amióta szoptatok, de most nem bírtam ellen állni.

Nem lesz baja tőle a babámnak? 4 hós. Csak anyatejes. Mennyi idő múlva kerül át a tejbe, amit én megeszek?


2011. okt. 2. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Szerintem ne aggódj ezen, nem hiszem, hogy bármi baja lenne egy kis "csokis tejtől" a babádnak.
2011. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baja tóle?én mióta szoptatok iszonyatosan kívánom az édességet,főleg a csokit.van hogy 1 táblával benyomok :-) semmi mbaja nem lesz tőle. Sőt,mivel én fejem a tejet és néha megkóstolom,én azt vettem észre hogy édesebb a tej is,és jobban eszi.Egyél nyugodtan máskor is!!
2011. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Senmmi baja sem lesz, csak finomabb lesz a tejcsi:-) Én 21 hónapig szoptattam és gyakran ettem csokit, sütit. Semmi baja nem volt a babámnak sem az első 6 hónapban, sem utána. Később ( 1 éves kora után)már ettem enyhén csípősebb ételeket is, attól sem fájt a pocija. Most 2, 5 évesen néha belekóstól egy-egy csípősebb ételbe és imádja.:-)

Amúgy én is sokat görcsöltem a szoptatás első hónapjaiban-hiszen csak belőlünk táplálkozik a babócánk-, de utólag belátom, hogy lazábbnak kellett volna lennem. A világ legjobb dolga szoptatni!

Gondolj bele: a háborúkban a nők alig tudtak enni valamit (nemhogy egészségesen táplálkozni!), mégis fejlődtek a babák. Szerencsére a szervezetünk jól kiválasztaja azt, ami Nekik szükséges!

Jó szoptatást és egészséget kívánok Mindkettőtöknek!

2011. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. okt. 2. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos baba mellett ennyire már nem kell lenni ráparázva a mit egyek mit ne dologra.
2011. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon jó, hogy ilyen komolyan veszed és figyelsz rá, hogy mit kap a babád! de ne aggódj, nem lesz baja tőle. nyugodtan szoptasd. (csak gyakran ne egyél csokis dolgot. 1x-1x nem gond). kb.6 óra alatt ér át, és 3 nap alatt ürül ki teljesen.

nálunk ha én csokit ettem, akkor sokat bukott a babám, de ez nem törvényszerű.

2011. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan hét, hogy 4-5 tábla csokit is bevágok, mert nagyon kívánom. Bár előtte is édesszájú voltam. Babámnak semmi baja tőle. Ne aggódj te se :)
2011. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!