Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon fáj és egy hatalmas...

Nagyon fáj és egy hatalmas csomó van a mellemben, mit tegyek? Nem tudokszoptatni így

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maszirozd amennyit csak tudod, és szoptasd, nem szabad abahagyni csak még jobban bedurran a melled. A szoptatás után meg fejd le. Ha belázasodsz orvoshoz kell fordulnod és nem szoptathatsz. Szoptatás vagy fejés közben is maszirozd ott ahol a csomó van körkörösen. A fájdalmat sajnos ki kell bírni akármilyen nehéz, ha akarsz még szoptatni. Kitartás.
2008. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj lesz, mert begyullad. Próbáld meg hogy szopi előtt meleget teszel a melledre és a babát úgy teszed mellre hogy az álla a csomó felé nézzen. Megpróbálhadod kimasszírozni is forró zuhany alatt közben fejni, vagy mellszívóval oldani a feszítést.Igazából a baba tudja legjobban kiszívni.

Lehet kapni mellápoló olajat (illóolaj ) mandula és egyéb értékes olajokat tartalmat (én az Auchan-ban vettem) minden fürdés után lágyan bemasszírozom vele a melleimet és nagyon jót tesz. Még én is aktívan szoptatok.


Gyógyulj meg!

2008. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, teljesen kétségbe estem, meleg zuhany+masszázs és szopi segített, hát nagyon fájt, most már csak érzékeny, köszi nektek
2008. okt. 19. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Masszírozd, és szoptass, mert csak így enyhülhet. Szopi előtt kellemesen meleg vízzel mosd át a melled, és masszírozd akkor is, és szopi közben is, hogy kiürüljön abból a csatornából is a tej. Ha marad, fejd is ki.

És ha véletlen belázasodnál, attól még ugyanúgy lehet, kell is szoptatni! Semmi baja a tejednek, csak olyan gyógyszert kell bevenni, amit lehet szoptatás mellett szedni. Olyat kérj a dokitól, vagy gyógyszerésztől. Van ilyen.

2008. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Közben nézem, hogy jobban vagy, örülök.

Utolsó voltam.

Minden jót!

2008. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy jobban vagy. Ezt még leírom, mert sokan nem tudják, hogy a meleg vizes masszázs es gyakori szoptatás es fejés mellett a gyulladt mellre szopi után érdemes tenni káposztalevelet be a melltartóba es fonnyadásig rajta hagyni. A káposzta gyulladáscsökkentő hatású így elkerülhető a mellgyulladás.
2008. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. okt. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!