Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatos anyukak adtok a...

Szoptatos anyukak adtok a babatoknak teat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Soha nem adtam egyiknek sem.

Fél éves korukig csak anyatej, majd kóstolgatás, de csak akkor kezdtek vizet is elfogadni, amikor már kiflit/kenyeret, tehát szilárdat ettek. Olyan 8-9 hónaposan.

2011. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem adtam egyiknek sem. Az első gyerekemmel a nagyi próbálkozott a teával, én hagytam, de az első kiskanál teát kifújta. Ugyanigy tett a második gyerekem is a gyerekorvos próbálkozására. Szóval meggyőződésem, hogy az anyatej valóban enni és innivaló is egyben.

És nekem is az a tapasztalatom, hogy a mellétáplálás idején is nagyon későn fogadták el az innivalót. Elég volt nekik az anyatej és a gyümölcslé folyadéknak. Már betöltötték az egy évet is mire azt mondhattam, hogy mostmár iszik is, nem csak eszik.

2011. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak anyatej mellé nem szükséges. Az én babám tápit is kap és mellé teát néha. Nehezen van széklete, szüksége van több folyadékra, mert a táp töményebb, mint a tej.
2011. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig csak szopott a lányom, addig egy korty vizet nem kapott, még a legnagyobb kánikulában sem. Majd a hozzátáplálásnál már kínálgattam, de az minimális volt amit ivott, napi 20-30 milit, vagy még annyit se, aztán 1 éves korától már iszik rendesen.
2011. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém azon kevés babák közé tartozott akinek fájt a pocija a tejtől, ha két etetés közt megkínáltam cicivel, ha nyűglődött. Na utána lett csak igazán nyűglődés, ordítás. Így a gyerekorvos tanácsára vizet kapott! Utána soha nem sírt.
2011. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hasfájós időszakában kapott a kisfiam kamilla illetve kömény teát néhány alkalommal, azon kívül nem.
2011. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem!

8 hótól adtam, a hozzátápálással.

2011. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xStefix ***** válasza:
Nem, csak a hozzátáplálás kezdése utántól.
2011. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem utalta. :)
2013. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!