Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lesz még valaha olyan a...

Lesz még valaha olyan a mellem, mint régen? Az első babátok után milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt nem változtam sokat,mindössze 11 kilot szedtem fel,a melleimmel sincs túl sok gond azon kívül,hogy tele van kék erekkel,és jóval nagyobb lett mint volt.A szoptatással nincs semmi gond,szerencsére van sok tejcim,csak egyszerűen tartok attól,hogy majd ha befejezem a szoptatást lógni fognak,megnyúlik a bőr vagy ilyesmi:(
2009. ápr. 30. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyúlt meg, erek sincsenek már rajta, viszonylag olyan mint volt:)
2009. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan, mint volt két gyerek szoptatása után is.
2009. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit az első két válaszoló írt, mert én eddig mindenkitől az ellenkezőjét hallottam, és a saját tapasztalatom is az, hogy soha nem lesz olyan, mint előtte. Nekem sajnos puha lett, hiszen ha sokáig marad kinyúlva a bőr, akkor az nem megy vissza.
2009. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első: nekem eleve kis méretűek a melleim, szóval hidd el nem nyúlt meg feszes mint volt:)
2009. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem viszonylag nagy (75 D) melleim vannak. Szoptatás elött olyan kerek, kemény és feszes volt, mintha plasztikai sebész szabta volna. Most 3,5 hónapja szoptatok és miután a kisfiam kiszopizza őket, leginkább két fél literes tejeszacskóhoz hasonlítanak. Szerintem már sosem lesznek a régiek.
2009. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most a 4. babámat szoptatom. A nagyok majdnem 2 évig szopiztak. Miután abbahagyták a szoptatást, az erek eltűntek, a melleimen csak annyi változás történt, hogy picit nagyobbak, teltebbek maradtak. Eleve nem voltak nagy melleim, így ezt nem bánom. Szerintem ebbe is nagyrészt belejátszik a genetika, sem anyukámnak, sem az anyai nagymamámnak nem lógnak a mellei...
2009. máj. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a kisfiam szopott 1 éves koráig a melleimmel amúgy se voltam megelégedve, de a szopi abbahagyása után még rosszabb mint volt.:(( ( elég fiatal vagyok pedig)

Most terhes vagyok ketteskével, így megint ahogy a hormonhatásokra megduzzadtak a melleim, megint szép feszes és jól is néz ki:))

Ha lehetne mindig terhes lennék ilyen szempontból.

Amúgy meg a második baba születése után mindenképp meg szeretném csináltatni, mert én így nem élem le a hátralevő 40-50 évet!!

2009. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!