Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan pasival akit régen első benyomás után elitéltél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az első benyomást a külső adja, de a lányoknak később is csak az számít, szal ne nagyon reménykedj!
2011. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én igen. A barátom elsőnek egyáltalán nem volt szimpatikus, de után elkezdtünk beszélgetni és a végén találkoztunk is. 7 hónapja vagyunk együtt és semmi veszekedés. Lehet esélyed.:D
2011. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán.

Egy pasinál első látásra azt gondoltam, hogy jaj, csak hozzám ne érjen! Később totál belezúgtam, a stílusa tetszett meg.

2011. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
igen...:D nemrég találkoztam egy sráccal. első látásra egyátalán nem jött be és amennyit levetteem a személyiségéből abból a pár szóból egyátalán nem volt szimpi. de amikior másodszorra találkoztunk ismerőseimnél és több ideig is láttam és kezdtem megismerni akkor egyzserűen belezúgtam. és valahogy utána hirtelen nagyon jól nétzett ki..pedig előszőr totálisan nem bírtam. ami nálam elég fura mert mindíg is jó emberismerő voltam és ránézésről meg pár szóról leszűrtem egy emberről hogy milyen és hogy szimpatikuis e. ez elött mindíg bejött..de most nem..:D
2011. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 weca ***** válasza:
nagy az isten állatt kertje ki tudja kinek mi tettszik
2011. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én régebben megismertem egy srácot, aki 1 évig rám volt tapadva, persze én nagyon nem szerettem, mert csúnya is volt, alacsonyabb is volt, verekedett, amit én elitéltem, de időközben persze egyre jobban felfedeztem őt, mindennap hazakísért, találkozgattunk, nagyon szerelmes lettem belé, és ez még őt is megszépítette a szememben. 1 évig jártam vele utána. A végére is csak azért szakítottam, mert nagyon bunkó lett velem, de aztán próbált újra megszerezni, de akármilyen szerelmes voltam belé, semmiképp sem kockáztattam volna meg újra. Szinte bárkit meg lehet szeretni, szóval igen, simán...
2012. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!