Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsö szexem lesz. Nagyon rég...

Elsö szexem lesz. Nagyon rég láttam a barátomat szoval nagyon szeretet, perverzoi éhes vagyok. De mikor régen próbáltuk bedugni az fájt. Mit lehetne mégis azért tenni hogy ne fájjon? Talán dugja be gyorsan vagy hogy dugja be.16N

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis lassan és hosszas előjáték után. Először kezdje az ujjával, azzal is finoman. :)
2011. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Gyorsan dugja be...? KIZÁRT!! Hosszas előjáték után, már szerintem érezni fogja a párod, hogy mennyire vagy felizgulva, és aztán ha nagyon akarjátok a dolgot, akkor ÓVATOSAN kezdjétek el.

Sok sikert hozzá!:)

2011. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon alapos előjáték, bőséges nedvesedés, ha kell síkosító segíthet. Nagyon fontos, hogy teljesen ellazulj, ne görcsölj. A gyors, vad behatolás nem igen jó.

Ja, és VÉDEKEZZETEK!!!!

2011. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha már régen is dugta be, akkor nem hinném, hogy az első szexed lesz, a nőtől meg messze vagy mint Makó Jeruzsálemtől. De most úgy őszintén, miért szexelsz, ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal és a barátod sem?
2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
szerintem nem kioktatást vár, hanem tanácsot... mindenképpen legyen óvatos és lassú, és mikorra berakná, addigra kellően légy felizgatva, ehhez elengedhetetlen a hosszú előjáték. sok sikert :)
2011. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
16/N ???? hol vagy te még nőőő??? XD majd esetleg 20 évesen...nem attól leszel nő hogy már ennyi idősen dugsz max azt fogják rólad mondani hogy k*rva vagy nem pedig azt hogy nőőő XDDD
2012. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na fajt?
2021. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!