Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes fiam hasfájós nagyon....

2 hetes fiam hasfájós nagyon. A nappalokat végig alussza, viszont az éjjelek borzalmasak. Mit tegyek, hgoy éjjel többet aludjon, s nyugodtabb legyen?

Figyelt kérdés
Szóval nappal simán átaludna mindent, de este jön a "buli". hogy csináljam, hgoy éjjel többet aludjon? Keltegessem őt napal? Vagy majd kialakúl?
2009. máj. 1. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia , a kisbabák ilyenkor még szinte az egész napot átalusszák, de, ha éjjel nem alszik ennyire próbáld meg ébren tartani fürdetés előtt egy-két órahosszával, akkor egy kicsit elfárad és éjjel jobban fog aludni.
2009. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányommal ugyanez volt a probléma. Én is keltegettem ,de semmivel nem volt jobb. Kb. 3 hét után magától beállt a dolog. mostmár jól alszik éjszaka általában. Viszont nappal nem sokat tudok csinálni tőle.
2009. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amióta kimegyünk sétálni a fiammal kb.18 óra után, szopizik, megfürdetjük és elaltatjuk.21:30-tól szokott aludni hajnali 3 vagy 4 óráig! Hidd el egy kis kinti levegő csodát tesz!Már szép idő van menjetek ki!Megéri!
2009. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!