Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 26hónap van a babáik...

Akiknek 26hónap van a babáik között hogy oldották meg az éjszakai szptatást hogy a nagyobb ne keljen fal? Illetve a nappalokat, főzés, szoptatás, a nagyobbal foglalkozás, féltékenység, stb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont 26 hónap van közöttük.Kis féltékenység volt,de elmúlt.Külön szobában alszanak.Nappal a kicsi nyugodtan aludt nem zavarta amíg a lányom játszott.A déli alvás pedig....Elözször szopi majd alvás a kicsinek,utána vittem a lányomat.Majd séta,játék.Jó volt mert az elsö 2 hónapban a fiam csak evett aludt......
2011. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pici veletek egy szobában aludt vagy teljesen külön szoba?És köszi a választ:)
2011. febr. 26. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elején még elég könnyű volt,mert ugye egy újszülött sokat alszik,nem változtat helyet stb....

Nálunk eleinte velünk volt a pici,aztán amikor már stabilan nem kelt fel éjjel akkor összeraktuk őket.Ekkor a picur 3 ,5 hós volt.A neheze nekem akkor kezdődött amikor a picur már elkezdett kúszni mászni,mert akkor ment nagyobb után,és szedte el a játékokat.De a nagyfiam elég jól tolerálta,pedig bagyon anyás.Az esti altatást úgy oldottam meg,hogy a mi ágyunkban történt,a kicsit szoptattam addig a "nagy"mellettünk feküdt,mert ugye mindkettőnek én kellettem.Most ez még így is van,pedig a pöttöm már 8 hós.A nappali altatás nehezebb volt,mert a nagyobbam nem aludt el egyedül,csak velem(sokáig szopizott).Így volt olyan hogy nem is aludt délután.De kb egy hete,megérett rá,így már egyedül alszik el ebéd után.ez így könnyebb.Az éjszakai etetésre pedig egyszer sem kelt fel,sőt most az első fognál elég sokat éjszakáztam de ő nem kelt fel.

amúgy nálunk majdnem 25 hónap a különbség.

A nagyobbal pedig úgy foglalkozom,hogy a pici vagy eljátszik,és mi az asztalnál gyurmázunk,kirakózunk stb... vagy apa vigyáz rá.Illetve nekünk kettőnknek is van közös programunk,vásárolni járunk,játszóházba megyünk vagy "bölcsis"tornára.Addig pedig megint apa,bagy esetleg a mama vigyáz a picire.

2011. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)nagyon hasznosak ezek számomra!Megy a pont
2011. febr. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!