Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindkét mellből vagy csak az...

Mindkét mellből vagy csak az egyikből szoptassak?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hetes a kisbabám, de mivel nagyon kevés volt a tejem (és még most sem túl sok) ezért mindkét mellemből meg szoktam kínálni a kicsit. A védőnő azt mondta, hogy 3 óránként csak az egyik mellből szabadna ennie, mert 6 óra kell, hogy megteljen a cici. Ezt amúgy érzem is, mert ha 3 óránként eszik a picur, akkor alig vannak megtelve a melleim. :( De mit tegyek, ha nekem a kettőből tud viszonylag normális adagot enni a kisfiam? Fejek, hogy több legyen a tej, de eddig még nem nagyon érzem a hatását... Mit javasoltok?
2011. okt. 14. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csak az egyik cicimből szoptatok. Szerencsémre sok tejem van, sokkal több, mint amennyit a babám megeszik és ezért megtehetem, hogy csak az egyikből szopjon minden alkalommal. Ez nekem különösen jó, mert mindkét mellbimbómnak van 5-6 óra regenerálódási ideje (nagyon érzékenyek a mellbimbóim, könnyen kisebesednek.

Szerintem is hagyni kell a babát "dolgozni" a cicin és nem átrakni a másikra.

2011. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!