Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy etetés alkalmával mindkét...

Egy etetés alkalmával mindkét ciciből etettek vagy csak az egyikből?

Figyelt kérdés

Az egyikben nekem kevesebb van. Nem lakik vele jól. Átettem kicsit a másikra. A következő etetésre lesz elég tejci így a másikban?

(4 hetes baba anyukája)


2009. szept. 1. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Babám 5,5 hónapos, és én kezdettől fogva 2 ciciből etetem. Lesz következő etetésre nyugodj meg.
2009. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És le kell fejni utána a maradékot? Egyáltalán kell még fejnem? És ha igen, akkor melyiket?
2009. szept. 1. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem fejtem csak akkor ha sokáig aludt és mér szivárgott.
2009. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ciciből, ha ez elegendő neki, de van mikor kéri a másikat is. Lesz elég, de ha 2 ciciből eteted a következőnél arra rakd elösször amelyikkel befejezte. Én esténként lefekvés elött szoktam fejni 7-5-3-1, de nem mindig.
2009. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, biztosan elég lesz neki! De türelmesnek kell lenned, mert amint elkezded két mellből szoptatni nem lesz egyik napról a másikra mindig tele. Kb. 2 hét ( de lehet kevesebb) és minden rendben lesz. Szerintem amúgy mindenkinekl két mellből kellene szopptatni.


Én nem fejek már, mert nem jött több tejem, hanem csak hajnalban, hogy a felgyülemlett mennyiségből leszívjak. Akkor kb. a két mellemből 200-300 at tudok lefejni úgy, hogy még marad a babámnak is 2 óra múlvára, amikor felkel.

Sok sikert!

2009. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!