Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már tuti nem baba? Mára,...

Már tuti nem baba? Mára, holnapra nem várom, de ma csináltam egy tesztet (Coralene) és negatív lett. A hőm még mindig 37,1, pedig mensi előtt 2-3 nappal visszaszokott menni 36/5-36/6-ra.

Figyelt kérdés
Petetérés után egy hétig szurkált a petefészkem és a cicim is érzékeny lett, de aztán, mintha elvágtak volna minden megszokott tünetet, elmúlt minden. Tegnap este éreztem olyasmit, mint mikor megszokott jönni, csak gyengébben, de aztán nemjött semmi. Amit folyamatosan érzek, hogy szúrkál a petefészkem, leginkább a jobb. Szerintetek?
2011. febr. 14. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez még bármi lehet! Annyira szívesen mondanám,hogy tuti baba, de a múlt hónapban nálam is kb. ez volt. Igaz mi még nem terveztük volna, becsúszott bébi lett volna a drágám! Annyi,hogy nekem 3 napig késett is, és 3 napig éreztem, a mindjárt megjön érzést. Aztán végül is csak meg jött!

De az,hogy a teszt még nem mutat semmit, az egy dolog. Ha nem jön meg, két nap múlva reggeli pisiből csinálj még egyet!

Sok sikert!

2011. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tesztek 2 hét után mutatják ki. Megvolt a 2 hét?
2011. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél.
2011. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

megvolt neki a 2 hét (majdnem, 1 nappal kevesebb). a 14.naptól számítva a 14.napon (vagyis 28.ciklusnapon )mutatják ki a tesztek. de van akinek és ezt szokták a dokik is mondani, hogy a 14. naptól számítva (peteéréstől) már van olyan teszt amelyik a 10. napon, vagyis a 24.ciklusnapon pozitív eredményt ad.

Erre sok példa volt már itt is.....


sok sikert.

2 kisfiú anyuja

2011. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért tesztelt volna nagyon korán??? a 28. ciklusnap hol korai???mindenki tesztel ennél még hamarabb, de ilyenkor kell leghamarabb.....
2011. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor szerintetek nincs baba? Mennyire jók ezek a Coralene tesztek?
2011. febr. 14. 11:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg és még mindig folyamatosan gyenge mensis érzésem van. Nagyon rossz a gyomrom is :(
2011. febr. 16. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:

De miért nem mész el és veszel egy másfajta tesztet! Egy 10-es erősségűt! Annak azért már 2-3 napos késésnél ki kellene mutatni!

De sajnos benne van,hogy mástól késik! Nekem is késett a múlt hónapban, és mégsem baba volt!

2011. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!