Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen hosszú ideig tart ez a...

Milyen hosszú ideig tart ez a kóros hajhullás a szopi alatt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja annyira hullik a hajam, hogy imitt-amott szinte már kopasz. Mindenhol a hajszálaimmal találkozom. Meddig tart még ez? Van valami csodaszer, ami segít?
2009. máj. 4. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sörélesztő segített. Rengeteg benne a B-vitamin, a babának is jót tesz és a te bőröd is szép lesz tőle. Miután elkezdtem szedni, 1-1,5 hónap múlva sokkal jobb lett. addig az egész lakás úszott a hajban, a hajmosásról inkább nem is mondok semmit...
2009. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

annyit tudsz tenni, hogy sok vitamint juttatsz a szervezetedbe.

nekem még jó volt a következő hajpakolás is (heti 2x használtam, aztán ahogy javult a dolog, heti 1x, aztán havi 1x)


1 evőkanál olivaolaj, de ha étolajad van, az is megteszi +

fél csomag élesztő + 1-2 tojás sárgája + 1-2 ek barnasör (a világos is jobb mint a semmi)

csomómentesre elkevertem, feltrutyiztam és befedtem ilyen nejlon hajravaló sapkával (fürdősapka v mi a neve), és rajtahagytam minimum fél órát, de inkább egy teljes órát.. nagyon alaposan ki kell öblíteni, és marad egy kis élesztős illata a hajnak utána, de hamar kiszellőzik.

2009. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapig normális, utána már nem.
2009. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI NEKTEK!!!
2009. máj. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!