Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tejserkentő szerek vannak?

Milyen tejserkentő szerek vannak?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam, eddig volt bőségesen tejem, de most már két mellből kell etetnem, mert egyből nem elég neki! :( A Laktoherb teát iszom kb két hete, napi másfél litert, az elején segített, de már semmi hatását nem érzek!

Van még valami amit kipróbálhatnék?

Nektek mi vált be?


2009. máj. 4. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a More Milk kapszula segített, elég húzós az ára és hát olvastam, hogy nem is mindenkinek segített én végső elkeseredésemben megvettem és lett elég tejem:)

Előtte homeós bogyót szedtem, meg 7-7-5-5-3-3-1-1-es fejést csináltam, nem láttam eredményt:(


Sok sikert!

Ne add fel!

2009. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

More Milk 4*2 adagolásban. Kb 24-48 óra, csak győzzed fejni:-) NEkem is nagyon bejött, nem túlzok, megháromszorozta a tejem. Utána helyreállt a dolog, már nem szedem. 6 hós és csak szopik. Nekem is 3 hó körül volt egy ilyen hullámvölgy.

Egyébként 60 dbos doboz úgy 6000 Ft ha jól emlékszem, de ennyi elég is.

2009. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem meg a fejés, az urtica urens 5 CH,és minden este egy alkoholmentes stella :)vált be. 2 hónaposan mondta a védőnő, hogy adjak neki almalevet, ha nam elég a tejcs:(( és egy tápszerreceptel jöttem el tőle. Bevetettem minden tudományom, és még nem kellett felbontani a tápot.most 3 és fél hós.
2009. máj. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szentistván nevű településen van egy patikus, aki tejserkentő port készít, nekem ez vált be a legjobban, keress rá a neten az elérhetőségére, postán is elküldik (utánvéttel). Teljesen természetes alapanyagokból készült, vízben kell feloldani.
2009. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a tejserkentő por ajánlójától kérdezném, hogy milyen súlyos tejgondok esetén kezdte hazsnálni és hogyan kell alkalmazni a port. Nem lakunk messze Szentistvántól és fontolgatom, h elmenjünk ebbe a gyógyszertárba. Nincsenek mellékhatásai?
2009. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Tavaly használtam a port, kb 3-4 hós volt a kisfiam, és kezdett apadni a tejem, (csak fele annyit tudtam termelni, mint addig, ráadásul két cicből összesen annyi jött, mint addig egyből) hiába fejtem, meg szedtem a homeót, nem használt... a Laktoherbet is ittam, de semmi, végső "elkeseredésemben" próbáltam ki, egy kismamás fórumon ajánlották. Nekem bevált, de nem vagyunk egyformák. Nem drága, kb 1200 Ft körüli áron van, és sokáig elég. Ásványi anyagok vannak benne, meg még valamilyen más összetevő, de nyílván a recept titkos :). Egyébként a Magyar GYógyszerészkamara elnökségi tagja készíti, szóval nem kuruzslás!!!

Szerintem a Laktoherbre már én is "immunis" lettem, néha érdemes szünetet tartani a használatában. Mondjuk én nem mertem abbahagyni, nehogy elapadjon a tej. Így a por segítségével 7 és fél hónapos koráig szoptattam a Picit, akkor csak azért hagytuk abba, mert egy újabb terhesség miatt el kellett választanom :) Túl hamar jött a második, és nem akartam kockáztatni az Ő egészségét. A nagyobbinál akkor kezdtük meg a hozzátápit.

2009. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, az előző voltam: A tejserkentő por ajánlója! Sok sikert!
2009. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Próbáltam mindenhogyan keresni ezt a tejserkentő port a neten, de nem találtam! Nem tudnál valami közelebbit mondani róla, hogy meg tudjam rendelni! Nagyon örülnék neki!! Szeretném kipróbálni!! Félek hogy a végén tápszerhez kell nyúlnom... :(
2009. máj. 5. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:
sziasztok! én rákerestem és fel is hívtam őket (49/ 438-886), azt mondták, h 1420 Ft és kb. 1 hónapra elég, 3x1 kávéskanállal kell bevenni vízben feloldva. Te is így használtad? Vagy hogy csináltad, hogy kitartott 4 hónapig?
2009. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is az előírás szerint ittam, de nem tartott ki 4 hónapig, többször is vettünk, de szerintem így is megéri. Ja a mellékhatásairól: Nálam semmilyen mellékhatása nem volt, viszont a barátnőm akinek szintén ajánlottam, arra panaszkodott, hogy egy kicsit "megfogta" a hasát, de nem volt vészes, szóval nem okozott szorulást, csak nehezebben ment a dolog...
2009. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!