Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van rajtam, meg a babám...

Miért van rajtam, meg a babám lábán kék-zöld-barna folt? Hiánybetegség? Nem ütöttük be.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyi idős, mert pl ha újszülött, akkor szülés közben is szerezhette.
2011. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
11 hónapos, és még sokat szopik. Már mást is eszik persze. Előbb rajtam tűntek fel a foltok, de már rajta is van. És tuti nem ütés.
2011. okt. 31. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Feltétlen kérj vérvételt legalább magadnál, ez lehet a tünete ha alacsony a trombocita..nálam ez volt, persze lehet még mástól is , de nekem ez a tippem :(
2011. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vérvétel szerintem is!
2011. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit jelenthet az alacsony trombocita? És máris kérjem a vérvételt, vagy várjak még, hogy elmúlnak-e a foltok?
2011. okt. 31. 17:06
 6/9 xStefix ***** válasza:
A trombocita a véralvadásért felelős vérsejt. Ha alacsony a számuk, az nem jó. Szerintem ne várj vele.
2011. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Orvoshoz miért nem mész? Ha nem is magad miatt de legalább a gyereket vidd el! Vagy ha mégis ütődéstől vannak s azt akarod magyarázni az felesleges lesz mert ők sem hülyék.
2011. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: pontosan, nem akarom orvosi kezelésben részesíteni a gyermekemet, ráadásul verem is, és vagyok olyan hülye, hogy még tanácsot is kérek ezügyben.


Többieknek köszi, holnap elmegyek egy vérvételi beutalóért.

2011. nov. 1. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na a 11:08-as válaszadóhoz hasonló reakciók miatt nem viszik a szülők ilyen esetben a gyereket azonnal orvoshoz.Ezt a jóindulatot komolyan mondom.Vidd el orvoshoz,mert tényleg vérképzőszervi betegség is lehet a háttérben és azzal nem lehet játszani,bár szerintem véletlen megütöttétek magatokat,én szinte sosem emlékszem,hogy mikor hol ütöttem meg magam.Egy vérkép csináltatás és megnyugszik az ember.
2011. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!