Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hetes babám nagyon hasfájós?...

1 hetes babám nagyon hasfájós? Főleg éjszaka jelentkezik nála, ilyenkor csak sir, sir és sir. Kinek mi vált be hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék hogy segitsek rajta? Se a hasonfekvés, se a tornáztatás, semmi nem vált be. Anyatejet szopik.
2009. máj. 5. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi bármit kipróbáltunk nem igazán használt, most 2 hónapos korára már csak nagyon ritkán jelentkezik. Csak az idő segít rajta sajnos. minden jót!
2009. máj. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk először az infacol volt jó kb 3 nap után érezhető volt a hatása. Utána kaptunk papaverines oldatot amit az orvos írt fel, az is csak egy darabig volt jó(ezzel vigyázni kell mert nyugtatót is tartalmaz).

Most homeopátiás bogyót kap és úgy néz ki jobb mint az eddigiek.Van egy telefonszám amin érdeklődhetsz napközben 7-17-ig 06-70-376-06-06. Elmondod a tüneteket és segítenek.A tornáztatást és a baba pocakmasszírozását érdemes folytatni.Remélem tudtam segíteni.Kitartást!!!

2009. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a homeo bogyók valamit segítettek nekünk is (az infacol, angolvíz sajna semmit), és ami még jó volt : a torna, ringatás + meleg száraz borogatás a pocijára.

vettem a gyógyszertárban ilyen hűthető/melegíthető párnácskát, valami gél van benne, ezt raktam melegen a pocija alá, úgy, hogy ő hason rajta feküdt.

2009. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia nekünk is jó volt az Infacol, az elején. 4 hetes kortól viszont a Gripe Water jobban bejött és az szinte azonnal hat. Kitarás!
2009. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én az Infacolt adom, úgy tűnik hatásos. A védőnő még a szélcsövet ajánlotta, ha nem hatna az Infacol. Ezt más is ajánlotta már. Állítólag nem drága, a babának nem fáj. Egy vékony kis gumicső, amit ha fáj a hasa be kell dugni a popojába, és kijön rajta a szél. Rögtön megnyugszik. Egyenlőre még jó az Infacol, de ha azt veszem majd észre, hogy már nem elég, akkor ezt a szélcsövet fogom kipróbálni. Egyébként a védőnő azt mondta, hogy 2-2,5hós korára elmúlik.


5 hetes baba anyukája

2009. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!

Az Infacolt kipróbáljuk, ha már ilyen sok jó véleményt irtatok róla.

Ez valamilyen folyadék? Lehet adni 1 hetes korban? Receptköteles vagy csak elmegyek a gyógyszertárba és vény nélkül kérek egy dobozzal?

2009. máj. 6. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni recept nélkül,kb 1800ft és 100 adag van benne.Ez egy szuszpenzió amit nem tudsz túladagolni,ha az egészet meginná abból sem lenne semmi baj.Finom édes íze van.Egy adaggal kell kezdeni,de ha nem jó akkor két adagot is lehet adni főleg éjszakára.Ha két-három nap alatt úgy veszed észre hogy nem hatásos,akkor sajnos keresni kell valami mást(papaverines oldat,angolvíz,espumisan cseppek,homeopátia)Az angolvíznél ügyelni kell az adagolásra mert 5ml írnak,de az nem 1kávés hanem egy evőkanálnyi.Minden babának más jó.Sok türelmet,kitartást és egészséget!!!
2009. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:28-as vagyok

folyékony állagú,szirup szerű és lehet adni egy hetes korban is.

(elfelejtettem az előbb)

2009. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!