Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 4 hetes...

Mitől lehet, hogy 4 hetes kislányom éjszakánként nem alszik? Ha a hasfájás a gond, hogy lehet, hogy csak éjszaka nem megy a kakilás, csak éjszaka bántja a fájdalom?

Figyelt kérdés
Nappal semmi gond vele, egyszerre sokat alszik, de ébren is van hosszabb időt is. Fürdés után leteszem aludni, 2 óra után felébred, és onnantól kezdve szinte semmi alvás. Vagy a hasa fáj (gyógyszer nem segít), vagy csak ébren lenne, vagy fél óra alvás után felébred. Már nem tudok mit kitalálni, hogyan szoktassam rá, hogy éjszaka aludni kell. A hasfájás is érdekes, hogy csak éjszaka jelentkezik. Teljesen el vagyok keseredve.
2008. nov. 24. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ez meg igy lehet egy jo darabig! A hasuk altalaban delutan es este szokott jobban fajni. Egy ido utan meglasd majd tobbet alszik ejjel, sot, lehet hogy majd at is alussza azt. Az en kisfiam is nagyon rossz alvo volt elso honapban, aztan egyre tobbet es tobbet aludt ejszaka. Egy idoben (az orvos tanacsara) ha felebredt ejszaka akor teat itattam vele, jol esett a pihenes ejjel a hasanak, es egy ido mulva tovabb aludt es mar nem kelt fel. pl.:En 3 orankent etetem, es ejjel 5 ora mulva kerte a papat.
2008. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!