Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú elektromos...

Milyen márkájú elektromos orrszívótok van? Ami valóban kiszívja a baba orrából a cuccot, és nem őrült hangos.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Újszülött kórától használom!Nagyon szeretjük, hatékony és a gyerek sem fél tőle.

Még zenél is, amikor épp nem taknyos ő a tartály nélkül akkor is játszik vele, mert imádja a dallamokat.

2011. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

olyan nincs :( sajnos!

Ami nekem tetszett, az a kórházban volt medela márkájú, de egy óriási gép (és szerintem több 100e ft lehet, kórházi használatra találták ki), viszont csöndes volt.

2011. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, második vagyok: ez a Graco nekünk nem vált be,az orrjárat elejéből kiszívta a váladékot, az pedig nem elég.
2011. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na igen erre vagyok kíváncsi hogy van olyan ami nem elég hatékony. Volt nekünk porszívóra rakható de az olyan hangos itt a panelban főleg éjjel és a gyerek is megijed tőle.
2011. febr. 6. 10:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Még akkor sem szívta ki rendesen ha orrsprayt használsz?

Nekünk rendesen kiszívta mindig

2011. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is megvettem a livinglab-os elektromos orrszívót,de sanos azt kell mondjam,valamennyit kiszív,de a porszívóshoz képest sajnos sehol sincsen .mindig használunk orrsprayt is,de a lényeg bent maradt.azóta is ott pihen a szekrényben,cssk a porszívóst használjuk,felesleges pénzkidobás volt.
2011. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekunk doctor bee elektromos van es az nagyon jol kiszivja orrspray nelkul. Igaz mi kulfodon vettuk, nem tudom, hogy Magyarorszagon is lehet-e kapni. Van porszivos orrszivonk is de amiota ezt megvettuk a proszivosat nem is hasznaljuk mert teljesen jol kiszivja es a kisfiam nem fel tolle. 3 fej van hozza nagyon puha hajlekony muanyagbol. Az egyik fej ujszulott kortol 6 honapos korig hasznalhato. A masodik fej a higabb/atlatszo cucchoz es a harmadik fej meg a lerakodott vastagabb valadekhoz (bocsi a reszletekert). Nem mondom, hogy csendes de jol sziv. Akkro van gond ha merul az elem. :( Graco elektromosunk is van az nem valt be sajnos.
2011. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!


nekünk csapra szerelhetős van. Üvegeseknél lehet kapni. Rá kell szerelni a csapra és az erősségét te magad állítod, ahogy nyitod a csapot. Egyáltalán nincs hangja.

2011. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, az ilyen üvegesről tudnál adni valami wecóbcímet, megnézmém én is.
2011. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg arról a doctor bee-ről is linkelj be légyszi valamit.
2011. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!