Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt aki Norbi...

Szoptatás alatt aki Norbi diétát csinált, mit ettetek?

Figyelt kérdés
Tudnátok egy napi étrendet írni?Tudom, hogy nem szabad fogyókúrázni szoptatás alatt, de ez elvileg nem diéta, hanem életmódváltás, mindig ezt mondják.. Csak nem lehet mindent enni szoptatás alatt, és sokszor nincs ötletem, hogy mit egyek...6kg van még rajtam, de 10-től szeretnék megszabadulni. 7 hete szültem.. Norbi pékség nincs a környékünkön, menüt sem vennék, szerintem nagyon húzós az ára. ha tudom, én magam szeretném megoldani. Van ötletetek eseteg? Nem ez a legfontosabb, mielőtt bárki elítélne..pont ezért nem kezdem el a 90 naposat, attól mindig fogytam, de azt nem csinálom, mert szeretnék mindenfélét enni, hogy a picinek is jó legyen!!! Ő a legfontosabb, de úgy gondolom, attól ,mert szültem, nem kell elhagynom magam...
2011. okt. 10. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

bocsi,off lesz,de ez engem is érdekelne:)

Egyébként én azért nem mertem eddig elkezdeni,mert elvben ugye száműzi a szénhidrátot,ami meg ha jól tudom szükséges a tejtermeléshez,ha gondolod priviben küldök egy norbi szakácskönyvet,ha megtalálom :)

2011. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban nem kell elhagynod magad, de ne is várd, hogy 7 hét alatt eltűnjön minden.

Szerintem okosabban teszed, ha reggel, délelőtt rendes kenyérféléket meg péksütiket eszel, lesz épp elég bajod még a babával, ahogy egyre többet lesz ébren és kell vele foglalkoznod.

Lehet, sokkal ügyesebb leszel, de én sokszor annak is örülök, hogy egyáltalán le tudok ülni enni kb bármit. 1 éves lesz a babám, és neki hála 10 kiló ment le a körülötte ugrálás végett.

2011. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiaim 14 hósak, van rajtam kezdethez képest 2-3 kg, de jó volna egy 10-est leadni. Még a fiúk is szopiznak, nem is akarom hogy elmenjen a tejem, így csak lassan csináltam és 4 kg már lement (6 volt rajtam) úgy hogy nem ettem kenyeret és péksütit. Reggel se, abonettet ettem helyette, sok zöldséggel, szalámival, sajttal, ilyesmit, de még lekvárt is. Ebédre megettem mindig amit főztem, vacsi mint a reggeli, minden kenyér nélkül. Nem kellett sok hogy lemenjen a 4 kg, sok energiát elvesz és kalóriát éget el a szoptatás. Ja és még arra figyeltem, hogy normális adagokat egyek, ne mint előtte.

Most kicsit abbahagytam, épp ma kezdtem megint, pár hétig megint beiktattam a kenyeret, nem változott a súlyom, tehát tudom tartani normál étkezéssel. Szóval folytatom, kíváncsi leszek megy e még így le, vagy drasztikusabb változás kell.

Tényleg vigyázz magadra, 7 hét még nem nagy idő, sok energia kell a babára is.

2011. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!