Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szédülés, fejfájás, hányinger...

Szédülés, fejfájás, hányinger és gyengeség?

Figyelt kérdés
Tapasztalt valaki ilyet a szoptatásos időszaka alatt. Mitől lehet és mit lehet ellenük tenni? Egy hónapja szültem.
2011. nov. 11. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vashiányos voltam, és a hányingert leszámítva minden tünetem azonos volt. Csináltass egy vérképet.


Ja, és ha hirtelen kezdődött, akkor persze valami vírus is lehet... De hátha nem az...

2011. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nálam vérszegénység okozta, vasat(ferro-folgamma)kellett szednem.


De okozhatja más is, eszel, iszol eleget? Vérnyomásod, vércukor szinted rendben?


Helyedben elmennék orvoshoz, egyszerűbb, mint találgatni.

2011. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szedek vasat, meg multivitamint is. De hétfőn megyek vérvételre, hátha kiderül valami. Inni iszok eleget. Enni is igyekszem, bár nem mindig esik jól a hányinger miatt.
2011. nov. 11. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy újra terhes vagy?
2011. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem ez akkor volt, amikor folyamatosan szedtem a vasat. Mégis 5,6 lett az eredményem. A doktornő tanácsára 3 hónapig napi kettőt szedtem, mire az eredményem 10,6-ra nőtt, ami még mindig a referencia tartomány alatt van!

Szóval a vas alattomos dolog, nehezen szívódik fel.

2011. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs 10,2-re nőtt csak...
2011. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Újra terhes? Ezt komolyan kérded? Még le sem telt a 6 hét :))
2011. nov. 11. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Jajj, bocs, ezt nem vettem észre. :o)))

No akkor viszont ez még a gyermekágy, ilyen tünetek simán beleférnek. Ha lázad nincs, akkor nem szükséges még orvoshoz menni. Ha egy hónap mulvára sem rendeződik, akkor viszont igen.

2011. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet nálam is vas felszívódási gondok vannak? Na majd jövő héten kiderül. Addig még kóválygok egy kicsit, csak kellemetlen szédelegve mászkálni a picivel...
2011. nov. 11. 13:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak a gyermekágy és semmi komoly. Bár én a terhességemet is végigszédültem. Bár ezen nem csodálkozom, 4600grammos babánk született :)
2011. nov. 11. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!