Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés jelei lehetnek az...

Szülés jelei lehetnek az alábbiak? Nyákdugó napok óta távozik, hányinger, rosszullét, gyengeség, mensi szerű görcsök, baba sokat mocorog, fáradtság.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

még ugyan!!!


lassan készülődjetek össze mert ha elfolyik a m. viz már indulni kell.


Szép szülést!!!

2010. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is készülődj, nemsokára megszületik a babád!!!

Könnyű szülést kívánok! KIsfiú vagy kislány lesz??

2010. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisfiú lesz és 38+1 napos vagyok. Én is úgy érzem hogy lassan itt az idő. :S
2010. júl. 2. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló tüneteket produkáltam, majdnem 2 hétig jósló fájásaim voltak... aztán egyik reggel fél 5-kor fájásokra ébredtem, akkor már biztos voltam benne, h itt az idő.

Magzatvizem egyáltalán nem folyt el, burkot repesztettek... pedig majdnem egy hétig azt hittem, hogy az szivárog. :)


Kitartás ebben a nagy melegben! És könnyű szülést kívánok, nem szabad pánikolni, egy cél lebegjen előtted... hogy nemsokára a kezedben tarthatod a kis kukisodat! :)

2010. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Keményedések és menstruációs görcsszerű fájások, szeméremcsontfájdalom, alhasi égő érzés már két hete vannak. De a többi tünet az új volt. Viszont egy barátnőm mondta hogy igyak sok vizet, mert lehet hogy csak folyadékhiányom van. És ittam vizet meg ettem gyümilevest és ettől jobban lettem. Viszont a szám az olyan mintha ajakfeltöltésen lettem volna. :D
2010. júl. 2. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ez viszont lehet jele, hogy feltöltöttnek érzed a szád. A szomszédom még aznap megszült, hogy feldagadt az arca.
2010. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!