Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetesen rosszul vagyok!...

Rettenetesen rosszul vagyok! Émelygés, hányás, egész nap hányinger, szédülés, gyengeség, étvágytalanság, álomsság, aluszékonyság. Este viszont 10 percenként felriadok és ezerrel ver a szivem. Mitől lehet ez? 5hetes és 5 napos km

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel jár az elején:)nekem ugyanezek a tünetek voltak a 14.hétig.kitartás.19 hetes kismama
2010. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség első heteiben ezek sajnos jellemző tünetek. A 12-14. hét körül el szoktak múlni, addig is időnként erősebbek, aztán enyhébbek lehetnek.
2010. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ez a rossz alvás a felriadással?
2010. márc. 2. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hàt az eleje az ilyen sajnos majdnem mindenkinél,de elmulik a màsodik trimeszterre.Én végig alvàs zavarral küszködtem,de szerintem ez a nyugtalansàgtol van,meg gondolom neked is minden gondolatod a babàn jàr,ugyhogy nem is csoda ha felriadsz meg nem tudsz aludni. Kitartàs,csak ennyit tudok mondani.Megéri minden àtkinlodott nap!
2010. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kitartást mindenkinek :)
2010. márc. 2. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:

De megértelek...

Nagyon de nagyon erős a reggeli rosszullétem. Úgy hányok, hogy jaj Istenem, úgy érzem az is kijön a számon ami be se ment. Nagyon agressziv. Vasárnap reggel már epét hánytam. Ha nem hányok reggel, hányok délután...szóval inkább igyekszem reggel elintézni, hogy a napom jobban teljen. Ma fél órával korábban keltem, hogy elintézzem a hánynivalót de nem jön. Itt ülök a gép elött és titeket olvaslak... 6 hét, 6 nap....majd akkor jön,mikor már mennem kellene és vár rám a taxi a ház elött amekkora szerencsém van. Már nem merek metróra szállni ....

2010. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!