Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt normális az...

Szoptatás alatt normális az elhúzódó menstruáció vagy menyjek el dokihoz?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam,9 hónapos volt,amikor először megjött.Minden hónapban van,eddig nem volt gond,de az utolsó két alkalommal kissé elhúzódik.5 napig tart általában,esetleg 6. nap kis barnázás,de most még a 10. napon is néha kicsit barnás, néha kicsit rózsaszínes a folyásom.Ez normális vagy inkább jelentkezzek be nőgyógyászhoz?
2011. nov. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg magad inkább.
2011. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

Ha aggódsz, menj el, bár lehet, hogy minden rendben.

Én mondjuk évekig szoptattam, de a végére kicsit más jellegű lett a mesim, mint előtte volt. Mondjuk én nem mentem el dokihoz, mert annyira nem volt kiugróan más, de minden hónapban figyeltem magam. Hamar látszott, hogy ez fokozatos, tartós változás, úgyhogy idővel megnyugodtam; és utána tényleg erre az újra állt be.

De ha bizonytalan vagy, inkább legyen egy fölös kör.

2011. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgyis mennem kell rákszűrésre,úgyhogy akkor ezt is megkérdezem.

2011. nov. 25. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, hogy már 10 éves kérdés, de azért megpróbálom. Végül volt valami probléma? Én is hasonló helyzetben vagyok jelenleg.
2021. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!