Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerinti 11....

Menstruáció szerinti 11. hétben normális hogy van már hasam és idegenek is észreveszik hogy kismama vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhesség vagy többedik? Többediknél gyakran előfordul, hogy hamar látszódik, de simán észrevehetik első babánál is, egyrészt azt is ha puffadsz, másrészt van akiről lerí, hogy babát vár, és az is előfordul hogy gyorsan és hamar nő a pocak.


Sógornőmnek az elejétől fogva nagy hasa volt, 5 hónaposan már 9 hónaposnak nézett ki. 9 hónapos terhesen pedig jóformán csak egy nagy has volt szegény. :)

2011. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is látszik már :-)

10+1 hkm

2011. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez az első terhességem de a hasam nem olyan mint amikor puffadt vagyok hanem olyan alulról felfelé kerekedő ruha alatt mintha hegyes lenne :)
2011. aug. 29. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Háááát! Ilyenkor azért még nem sokkal "bújik" elő a méh a szeméremdomb mögül, tehát nagyon picit látszódhat, de olyan hú de nagyon még nem lehet szembetűnő!:)
2011. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is már látszott, és nem csak épphogy!
2011. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a hasam nem látszik, mégis volt kolléga, aki észrevette a mozgásomból.

Anyósom meg a teszt napján szúrta ki, állítólag a viselkedésemből.

10 hkm

2011. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most a 2. babámnál már a 9. héten azt hitték, hogy 20-24 hétben járok. Szerintem teljesen normális. Az én esetemben puffadásról szó sem lehet, mert azóta csak ő, nődögél a pocakom és akkoriban is éjjel-nappal így volt. Ráadásul nem éreztem a puffadás tüneteit. Tehát összegezve igen lehet, hogy már most látják rajtad! Gratulálok! Jó egészséget!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 20 hetes magzat anyukája

2011. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Én vékony testalkatú vagyok (52 kg-val kezdtem a terhességet) és első babát várom, mégis már a 10. héten is sikoltva köszöntött minden ismerős és gratulált (holott nem mondtam előtte, hogy babát várok), akkora hasam volt. 24 hetes boldog kismama
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na akk majd helyzet jelentek pocakmérettel kapcsolatban pár 7múlva...:D Én 8hetes vok...úgy látom, mintha nekem is nőtt volna(bár más számára 1általán nem látható)...de ugyan úgy 48kg vok, mint az utolsó mérésemnél amikor még sehol nem volt a picike...
2011. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké rendben én most vagyok 13 hetes de már elég szépen kerekedtem de még csak 1,5 kg ot híztam de most már bővebb pulcsikban is látszik feszesbe meg le sem tagadhatnám :))
2011. szept. 26. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!