Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyre rosszabb? Jajj, mit tegyek?

Egyre rosszabb? Jajj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggelre begyulladt a cicim, most már lázas vagyok, nagyon kemény, és nagyon fáj! Masszírozom, szívom, de nem használ semmit! Mit tegyek?

2011. nov. 23. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fáj,akkor orvos, minél előbb.

DE addig is meleg zuhany a cicidre és maszírozni ezerrel...

Szegénykém

2011. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Reggel futás az orvoshos 1000-el!!!!!Aztán írd le,hogy mi volt!
2011. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elviselhetően fáj, még, de nagyon meg vagyok ijedve, hogy mi lesz! Nőgyógyászhoz menjek vele?
2011. nov. 23. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz igen.

A tej ami kijön, ha kijön ne add a kicsinek.

Muszály lesz pedig kiszívni.

Én láz nélkül voltam ebben, már azt mondtam, műtsék le, én ki nem szívom belehalok. No persze az utóbbi nem volt oly könnyű. Majd besz.rtam, jajjgattam, de kiszívtam géppel. Egyszercsak mintha kihúzták volna a dugót elkezdett ömleni.

Előtte meleg jégakkut tettem rá, az jobb, mint egy meleg ruha melengetni a cickót. Nem engedi ki a hőt. Aztán rajta. Igen fájdalmas. Te már lehet gyógyszert is kapsz, de a tejcit ki fog kelleni szedni.

2011. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Doki!!! Addig is forró vaslóval vasalj át egy textilpelust, és amilyen melegen csak bírod tedd a melledre. Masszíroztasd a férjeddel, aztán fejd le. Ne te masszírozd magadnak, mert érzed, hogy mennyire fáj és magadnak nem nyomod olyan erősen.
2011. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 2szer is átestem ezen + tiszta seb volt a mellem(ömlött belőle a vér...) Menj orvoshoz!!! Én háziorvosnál voltam. Antibiotikumot írtak fel mind2szer és persze masszírozni kell! Nekem a mellszívó nem tudott mindent kiszívni, így ezért gyulladt be! Próbáld úgy szívni, hogy közbe masszírozod! Ja és hideget nem szabad rárakni, mert attól elapad a tej. Sok sikert hozzá! Átérzem a helyzeted! :(
2011. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A baba nem tudja kiszívni?? Nekem az elején volt gyulladás többször, de egész nap ciciztettem különböző pózokban a gyulladt mellemen és másnapra jobb lett.
2011. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Állj be a forró zuhany alá, masszírozd és fejd ki még a zuhany alatt. Nekem ez segített.
2011. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak,ha adsz neki a tejből,amit kifejsz!
2011. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a forró zuhany használt, azalatt átmasszíroztam, közben fejtem. Marhára fájt, és sokáig tartott, de ez segített.

A védőnőm azt mondta, hogy a babát szoptassam, és az fog segíteni. A dolog javított is a helyzeten tényleg, viszont nekem közben vérzett is a cicim, a gyerekem pedig véresett bukott, fájt a hasa is. Azonban be kellett mennem a nőgyógyászati klinika ügyeletére, mert egy ponton túl már a szoptatás nem segített, és mintha két rohadtul fájó forró vasgolyó lett volna a két mellem helyén:S A csecsemős nővérkék segítettek rajtam. És jól leszidtak, hogy a gyulladt tejet megetettem a babával...

Szóval én nem tudom, hogy a szoptatás ebben az esetben valóban helyes dolog-e.... Mert két szakembertől két ellentétes véleményt hallottam ugyanabban a helyzetben...

2011. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!