Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A legtöbb kisbaba 4 hónaposan...

A legtöbb kisbaba 4 hónaposan már átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Az én babám pénteken lesz 4 hónapos, de még egyszer sem aludta át az éjszakát. Általában 2X felkel szopizni.
2009. máj. 13. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak "elkeseríteni", de az én lányom 9 hónaposan aludta át először az éjszakát! :-( Addig mindig kelt szopizni hajnal 2-3 körül.

De minden baba más! Lehet,hogy te "szerencsésebb" leszel.


Kitartást és pihenj, amikor ő is alszik!


1 éves baba anyukája

2009. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem akarlak elkeseríteni,de a fiam 18 hónapos,és egyszer még mindig felkel éjjel.Iszik pár korty vizet,és alszik tovább.De tényleg minden baba más és más,a lányom két hónapos korától átaludta az éjszakát,az első fiam pedig szintén rossz alvó volt.Remélem neked szerencséd lesz!:-))
2009. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig éjszaka is evett a babám.
2009. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kislányom 4 hónapos és 2 hónapja átalussza az éjszakát.A barátnőmnek ikrei vannak szintén 4 hónaposak az egyik 1 hónapja alussza át az éjszakát a másik minden éjjel 2x kel.

Ez ennyire változó

2009. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hetes, és egy hete aludja át az éjszakát. Este fél 10-kor elalszik, és 6-7 között ébred. Szopizik egyet, majd alszik 8-ig.
2009. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hós lesz, és még mindig kel 1x, mostanában 2x is.
2009. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az enyém 7 hetes. 4 napja átalussza az éjszakát. 8kor elalszik, megetetem álmában fél 11 körül, és fél 9ig húzza a lóbőrt. :)
2009. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát, azóta este 8-tól reggel 8-ig alszik, most 5 hónapos. De ő kivétel ilyen szempontból, mázlisták vagyunk vele. Az összes ismerős kisbaba még eszik éjszaka is.
2009. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 6 hetes kora után átaludta az éjszakákat a kisebbik 13 hós és még mindig kel 1-2x szopizni éjjel.
2009. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 8 hós a baba és ugyan már nem szopizik, de még mindig felkel éjszaka legalább 1X (fogzás). ...


Ha meg nem eszik és nem jön a foga, akkor meg itt a mozgásfejlődés, szerintem sokan nem tudják kipihenni magukat egy darabig.

2009. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!