Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt meddig hullott...

Szoptatás alatt meddig hullott a hajatok?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, 3 hónapos kora óta hullik a hajam. Mostanra már durvába ment át a dolog, kíváncsi vagyok, mire készüljek? Gyűjtsem össze őket parókának? :-)
2009. máj. 17. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig hullott elég rendesen,már tök ideg voltam utáltam hajat mosni fésülködni mert tudtam hogy egy csomó kijön! most 7,5 hónapos a babám de már nem hullik,még mindig szoptatok!
2009. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor kezdett el hullani mikor a fiam 2 hónapos volt és még mindig eléggé hullik, 13 hónapja szoptatok.
2009. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3-tol 6 honapig szules utan.
2009. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan elmúlt. Egyél sok vastartalmú kaját, állítólag vashiány. Cékla, máj, brokkoli, mazsola, rebarbara. Vastablettát sajna csak orvos írhat fel, ahhoz meg labor kell, én nem tudtam babával elmenni. De céklát ettem minden nap, talán attól múlt el.
2009. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kb. 3-4 hónapos volt a kislányom mikor elkezdett hullani a hajam, én elkezdtem szedni az Elevitet és kb. 1 hónap múlva teljesen megállt. 13 hónapos a kislányom még mindig szopizik és azóta szinte egyáltalán nem hullik a hajam az Elevitet viszont folyamatosan szedem.
2009. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!