Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Feltétlen abba kell hagynom a...

Feltétlen abba kell hagynom a szoptatást, ha várandós vagyok a kistesóval?

Figyelt kérdés
A KISFIAM 2 ÉVES ÉS MÉG SZOPIZIK REGGEL ÉS ESTE. MOST MINT KIDERÜLT VÁRANDÓS VAGYOK A KISTESÓVAL. FELTÉTLEN ABBA KELL HAGYNOM A SZOPTATÁST TELJES MÉRTÉKBEN A VETÉLÉS KOCKÁZATA MIATT?
2009. máj. 19. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok anyukától hallom és itt is olvastam, hogy nem hagyták abba a szoptatást az újabb terhesség alatt sem. Nekem 3 hónapos volt a pocaklakóm, amikor kiderült, hogy ő van, a nagyobb gyerekemet addig szoptattam minden gond nélkül. Amikor kiderült, hogy babát várok, csak néhány hét alatt sikerült teljesen elválasztani az akkor 2 éves lányomat. Nem volt semmi baj a babával. Azt szokták mondani, hogy a szoptatás esetleg erősebb méhösszehúzódásokat, görcsöket válthat ki és emiatt esetleg elvetélhet a kismama, de ez nem bizonyított. Szerintem, ha a baba megmaradt a szoptatás ellenére is, akkor az nem megy el a szoptatás miatt sem. Persze ez csak az én magánvéleményem.
2009. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 14 hónapos lesz a lányom és én is szoptatom főleg reggel és este de van amikor napközben is. Most ismét babát várok. Megpróbálom elválasztani szép lassan óvatosan. Ha kéri akkor először mindig inni vagy enni adok neki hátha az is elég. Bár szerintem is igaz, ha megfogant a baba a szoptatás ellenére is akkor megmarad.
2009. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!