Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van ötletetek szoptatás...

Van ötletetek szoptatás mellett hogyan fogyhatnék 15 kg-ot? 18 hónapos a babám, de már nagyon elégedetlen vagyok a testemmel

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csökkentheted a kalória bevitelt. Egy 1,5 évesnek már biztosan nem fő tápláléka a tej, ezért ha csökkenne annak mennyisége sem nagy probléma. Sétáljatok sokat. Nekem így sikerült, igaz, nem ilyen sokat, csak 8 kg-ot.
2011. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Nekem úgy sikerült,hogy semmi tízórai,semmi uzsi.Csak napi három étkezés közte ha éhes vagyok gyümölcs.Reggelire és vacsira ha eszem kenyeret akkor szigorúan csak 1 szelet és lehetőleg teljes kiőrlésű.Semmi süti és semmi péksütemény.Hogy ne kívánjam az édeset annyira, ebéd után bekapok két kocka boci csokit.Sok sok víz.És mozgás.Én oda figyelek olyanokra is hogy lehetőleg sovány hús kerüljön az asztalra tejtermékekből is a kevesebb zsírtartalmút esszük (kivéve a tejföl). Amire nem muszáj nem teszek rántást.Kevés tészta,rizs,sok zöldség.
2011. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátnőmnek 15 hónapos volt a fia, amikor még 14kg plusz volt rajta, már iszonyatosan zavarta, de a szoptatás miatt nem csinált semmit. Aztán ő az mellett döntött, hogy 5kor vacsizott és utána max vizet ivott ha szomjas volt. Az első hét nehéz volt neki, de sokat fogyott és nem hirtelen. Most 2 éves a fia, este még szoptat, és úgy néz ki mint terhesség előtt!

2011. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el fogyózni! Nem vacsorázok, illetve az ebéd az utolsó étkezésem!Ha nagyon éhes vagyok, akkor egy joghurtot megengedek magamnak, vagy abonetett, kétszersűltet!Inni sokat kell, mert azért a tejcsi mennyisége nem csökkenhet! Emellett tornázgatok, felülések, stb...Hátha használna! Engem is nagyon zavar a 10 kg +-om! Sok sikert!
2011. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!