Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislányom másfél éves,13...

A kislányom másfél éves,13 hónapos koráig szoptattam, persze addig nem is álmodoztam fogyásról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lévén harmadik és idáig sem ment egykönnyen. Már 1 hónapja diétázom (PH diéta) és napi 2-3km-t futok. De fogyni még mindig nem sikerült max.2kg-t. Az összes vérvizsgálat negatív. El vagyok keseredve. Legalább 13kg-t kéne lefogynom.
2009. máj. 21. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Patikában kérjél kínai zsíroldó teát, 700ft kb.

2 liter vízzel forrázz le 3 filtert, s egy nap alatt idd meg. Csirkehúst egyél salátával paprika paradicsom uborka répa. Joghurtok, túró. No kenyér tészta.Heti 1 kg tuti meglessz. Annó így fogytam 15 kilót.

2009. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam 10 kilót pár hónap alatt, hogy naponta 1000 kalóriát ettem.
2009. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el, a 2 kg mínusz egy hónap alatt nem rossz eredmény!!! Azt javaslom neked, felejtsd el az állandó mérlegelést és szerezz be egy cm szalagot. Aerobic edzőként mindig ezt javaslom a hozzám fordulóknak, mert a mérlegelés nem mindig ad pontos eredményt! Tudod, a rendszeres mozgás hatására a zsír "átalakul" izommá, ami nehezebb a zsírnál. Sokszor hallottam, hogy "ahelyett, hogy fogytam volna, még nehezebb lettem..." Persze ezt nem azok a lányok mondták, akik 13 kg-t akartak leadni:)

Szóval ne aggódj, csak mozogj rendszeresen! Lesz olyan periódus, amikor a mérleg nem akar megmoccanni az Istennek sem, na akkor fogsz megerősítést kapni a cm szalagtól!!! Gondolom, azzal tisztában vagy, hogy a felesleged nem fog fél év alatt lemenni, de ha kitartó leszel, a jövő nyáron már tuti büszke leszel magadra! Hát még a párod!:)))

Remélem, tudtam segíteni. Kitartás és minden jót!

2009. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!