Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy vegyem rá a kislányom,...

Hogy vegyem rá a kislányom, hogy normális időközönként szopizzon?

Figyelt kérdés

A bal mellemben több tej van mint a jobban és laktatóbb is mert,ha a jobb mellemből eszik akkor rá 1 órájára már megint sír és 4-5 óra alatt óránként eszik utána meg elaludna 5-6 órákat!A fiamnál nem volt ilyen problémám,ő nagyon rendesen evett annak idején és akkor a ciciimben is sok volt a tej,nem volt olyan,hogy egyikben kevesebb mint a másikban,mitől van ez??

Másfél hetes a kislányom,hogy tudnám rávenni arra,hogy normálisan ráálljon valami időpontokra,mert ez kész őrület,van,hogy arra megy el az egész délelőttöm,hogy csak őt szoptatom,hétfőtől egyedül leszek a 2 gyerekkel és nem lesz időm csak őt szoptatni egész nap,nagyon tanácstalan vagyok,mit tegyek????


2009. máj. 23. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Könyörgöm, másfél HETES babát akarsz rávenni, hogy úgy szopjon, ahogy te elképzeled? Azért ez nem így megy.

Másrészről meg szoptass két mellből, ha az egyikben nincs elég. Amúgy meg erre pont jó, hogy ilyen gyakran szopik.

2009. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne is haragudj,de inkább tartottad volna magadban a nyers válaszodat,minek nézel te engem egy kis csitrinek?

Képzeld el a fiamnál már 3 napos korától kezdve beállt a szopizási időérzéke és percre pontosan felkelt enni mindig!

Lehet,hogy ez neked hihetetlennek hangzik,de van ilyen!!

2009. máj. 24. 01:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi...! Sajnos, nincs két egyforma gyerek. Előfordulhat, hogy a kicsid nem tud ilyen gyorsan beállni. Türelem és kitartás! Minden elismerésem egyébként. Nekem a fiam volt ilyen... A lányom meg vekkertnyelt kisbaba lett, ennek örültem. :) Érdemes tényleg két mellből szoptatnod, az nekem pl. bejött, mert nekem is "egyformátlan" a tejleadás a cicikből. Így mindig tudok egyensúlyozni az "adagokkal". Szóval kitartás! Az első hónap a legnehezebb, de ezt tudod úgyis, nem okoskodom. Ilyenkor nem segít más, csak az igény szerinti szoptatás. Ami persze sokszor szívás az ember lányának, de ilyenkor gondolj arra, ez is el fog múlni... Drukkolok!!!
2009. máj. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!