Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót ajánlotok?

Milyen mellszívót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok dönteni,kézi vagy elektromos mellszívót vegyek.

Milyen márkát?

Szívesen olvasnék a tapasztalataitokról!

Köszönöm!


2009. máj. 24. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Én medela kézi szívót használok. Nekem nagyon bevált. Jobb, mint az elektromos!

2009. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Aventet mondják, hogy nagyon jó, nekem Canpol van, na azt ne vegyél, nagy sz.r.
2009. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem Medela elektromos van. Szeretem, mert állítható a szíváserősség és a szabad kezemmel tudok tevékenykedni mellszívás mellett. Ilyenkor szoktam pl.gép elé ülni és internezetni is.
2009. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell!? Ha a "maradékot" szeretnéd lefejni(ha nem sok)akkor elég a kézi,ha esetleg nem tudsz valamiért szoptatni és úgy fejed le a babának akkor az elektromosat.

Nekem Avent van,kézi és elektromos is. A kézi néha nyikorog,olyankor megnedvesítem azt a részt ahol a kar rápattan a szívóra. Az elektromos nagyon jó,még semmi gondom nem volt vele. Az elektromosak jóval drágábbak de érdemes beruházni. Ha el tudod viselni hogy más is használta már előtted akkor van pár oldal ahol érdemes rákeresni.

2009. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Medele elektromos. Nagyon kényelmes, nagyon jól tud fejni.
2009. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!