Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót ajánlotok?...

Milyen mellszívót ajánlotok? Elektromosból, simából melyiket éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sok tejed van akkor elektromost. Ha még nem szültél akkor kézit.
2010. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amikor én vásárlás előtt álltam, én is próbáltam tájékozódni.

Nekem mindenki az Aventet mondta, mind elektromosból, mind kéziből.

Végül egy kézit vásároltunk.

Igazából jó, hogy volt, de nem nagyon tudtam kihasználni.

Először is azért, mert csak az első másfél hónapban volt annyi tejem, hogy fejni is tudjak (utólag kiderült a Kislányomnak nem is tetszett a fagyasztott tej).

A másik problémám az volt, hogy egyszerűen nem indult be a tejleadó reflexem, csak a Kislányom szopizására. Pumpálhattam fél órát is, semmi nem jött. Aztán megszívta, és ömlött a tej.

Szóval nagyon jó találmány, csak nem mindenki veszi hasznát, és pont ezért nehéz is a vásárlás.

Elvégre lehet annyi tejed lesz, hogy simán megéri beruházni egy elektromosra, de lehet a kézi sem kell.

Szerintem ha ismerőstől tudsz szerezni, mindenképp jobban megéri, mint vadi újan megvenni.

Én is kiadtam érte tizen akárhány ezret, és látod így jártam.

A sógornőmnek hamarosan jön a babája, most nála van.

Remélem legalább nála megtérül az ára.

2010. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Philips Avent kézit ajánlom, szuper!!!
2010. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem újonnan gondoltam, igazából már szoptattam hónapokig most nem fogadja el a cicit, de szeretném még anyatejjel táplálni ha van tejem. Sajnos kézzel alig jön mikor a fiam szívta akkor meg simán ömlött. Még egy kis ideig egy két hónapig gondoltam megpróbálom legalább az anyatejet adni még neki tápszer helyett.
2010. okt. 20. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Medela jött be, az Aventes sem nekem, sem a tesómnak. Monduk mi jó bő keblekkel vagyunk megáldva szopi nélkül is.

Nálam is volt, hogy nem volt elég, vagy épp nem akart szopni, és bármilyen vacak dolog is a fejés (pláne minden evésnél, éjjel is), de csak így lehet tejet szaporítani/visszahozni.

A fima most 10 hós, múlt héten választotta el magát.

2010. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az én fiam is 10 hós múlt és nem akar szopizni. :((
2010. okt. 20. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Én medela kézi mellszívót használok. Nagyon szuper!!!
2010. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Avent elektromossal fejek 7 hónapja. Imádom. A babám sajna születése óta nem szopizik, de így mégis képes vagyok őt tejjel táplálni.
2010. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A lányom is 10 hós,ő meg a napi 3* szopi helyett 1 hete olyan mint egy újszülött,egész nap cicizne....Alig eszik kanalasat,pedig olyan szép napirendünk volt!


Avent kézit ajánlom!!!!Nekem 4 hós koráig minden szopi előtt kellett fejnem,mert nekem meg nagyon erős volt a tejleadóreflexem!szóval én nagyon sokat használtam és nagyon bevált!

Viszont a fagyasztott tejet nekem sem itta,így sajna dobhattam ki az egészet!Ha tudtam volna inkább frissen odaadtam volna más babának! :(

2010. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az "Avent kézisek" táborát gyarapítom. De az első babámnál nem volt hatékony, nem tudtam vele jól fejlni, sem növelni a mennyiséget... gyakorlatilag nem vettem hasznát. Nem is tudtam sokáig szoptatni. A második babó érkeztekor elköltöztünk és az új védő nénink sok mindenre megtanított: pl: helyes ritmusra fejés közben, masszírozás technikájára. Most sok tejem van. Szóval szerintem nemcsak a gépen múlik. üdv
2010. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!