Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismamik akik már szültetek,...

Kismamik akik már szültetek, milyen mellszívót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok dönteni,kézi vagy elektromos mellszívót vegyek.

Milyen márkát?

Szívesen olvasnék a tapasztalataitokról!

Köszönöm!


2009. máj. 24. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
medela elektromos
2009. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én avent ISIS kézit használtam,teljesen megvoltam vele elégedve.
2009. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
avent isis kézi
2009. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
avent isis kézi volt, de nagyon jó volt. én 5 hónapig csak fejtem mert a fiam nem akart cicizni.
2009. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a patikában vettem, úgy néz ki mint egy duda, a vége egy gumigolyó, az csinálja a vákumot a belőle kijövő műanyag tölcsérbe. a tölcsér alján van egy kis mélyedés, oda folyik a tej. elég macerás, mert elég sűrűn kell átöntögetni pohárba, de nekem pl ez vált be a legjobban. bár ehhez hozzátartozik hogy én csak szoptatás közben tudtam fejni, és van ugyen aventes mellszívóm de az nem fér el a gyerektől :)
2009. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés után, amikor belövellt a tej és kissé begyulladt a mellem sem a kézi, sem az elektromos nem vált be. Anyum "fejt" meg. Utána próbálgattam az elektromost. De baromira fájt, hogy kihúzta 20-30 centisre a mellemet és a bimbót. A kézivel te szabájzod és nem tépi le a melledet. Avent isisem van. Azokkal csak egy a baj, hogy úgy nyikorognak, mint egy rozsdás ajtó.
2009. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elektromos medela.szerintem nagyon jó,bár az Aventet nem próbáltam
2009. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csakis Avent és kézi, hidd el, ha minden rendben lesz, nem sokáig lesz rá szükséged. Ha meg nagyon kell majd, például nem akar a picid szopizni vagy nem lesz elég tejed, beszerezhetsz egy drágábbat vagy elektromost. Addig szerintem ne ruházz bele sokat.
2009. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!