Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám nagyon gyengén szopizi...

A babám nagyon gyengén szopizik és tejem sincs túl sok. Ennek ellenére meg szeretném próbálni a More Milk kapszulát. Beválhat nálam?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! nekem jót tett, de nagyon fontos, hogy mindig fejj is szopi után! csak akkor fog több tej termelődni, ha rendesen ki van űrítve a cici!

sok sikert!

ja! és ne használd a more milket más tejserkentő dolgokkal együtt, mert ellenkező hatást érhetsz el!

2009. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád, de a szopizás terén is fejlődek. Lehet hogy most egy órát szopizik mire megeszi amit kíván, pár hét múlva meg végez majd 5-10perc alatt. Szerintem először próbálkozz a sima tejserkentő teával és a baba minél többszöri cicire tevésével.Ha kell akkor 2óránként. Sokan nem tudják,de a szervezet "hozzászokik" az ilyen tuning anyagokhoz és ha nem szedi akkor jön a baj... Ha a babádra bízod a dolgot,hidd el úgy is sikerül.Bízz benne!!! Igyál sok folyadékot,egyél rendesen és változatosan és persze pihenj amennyit lehet. Ha mégis úgy döntesz hogy veszel kapszulát, halgass az első íróra és egyszerre csak egy fajtát használj,megfelelő ideig mert különben az ellenkező hatást éred el.
2009. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!