Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki szeretném próbálni a Milk...

Ki szeretném próbálni a Milk and love tejtermelés serkentő kapszulát. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Rubint Réka reklámozza, és 1990 Ft-ba kerül. Mindenképpen veszek, csak kíváncsi vagyok pár véleményre.

3 hónapos a kisfiam, 2 hetes korától pótlást kap, most 2 ciciből eszik alkalmanként kb. 50-70 ml-t.

Ha nem segít akkor sem dobok ki túl sok pénzt, mert a More milk kapszula szerintem rettentően drága.


2011. aug. 20. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért nem szimpi,mert Rubint Réka reklámozza,aki mint tudvalevő az első két gyereket saját bavallása szerint 13 hétig szoptatta,a pici fiút nem tudom,de már vagy 2 hónapja is üvegből etette a tv-ben.Szerintem olyannal kellene reklámozni aki ténylegesen szoptatott sok ideig (pl.Erős Antónia) Én sem reklámoznám,mert nem lennék hiteles a két hónapos szoptatásommal :( mondjuk egy próbát megér éppen,és bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszoltam,csak pont ma került ismerősökkel szóba.
2011. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről nem is hallottam. Hol lehet kapni?
2011. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A neten neztem utana, a herbariat irjak, majd holnap megnezem a gyogyszertarba is. Hat tenyleg nem o a szoptatas mintakepe, de ha hasznal a tabi akko le van...
2011. aug. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!