Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz, hogy a sör jó tejserkentő?

Igaz, hogy a sör jó tejserkentő?

Figyelt kérdés
Unokatesómnak azt ajánlotta a dokija, hogy igyon meg napi legalább 1 doboz sört, mert jótékony hatással van a tejtermelődésre...
2009. máj. 24. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Van akinek bejött. Én alkohol mentest ittam, pedig egyáltalán nem szeretem a sört. A cél érdekében mindent, egy próbát bőven megér a dolog.
2009. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igyál bármit, de sokat (ne fekete tea, ne zöld tea és kávé és alkohol), egyél sok szénhidrátot.
2009. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A benne levő komló miatt. De itt meglincselnek,ha azt írom,igen ,jó,mert minimális alkohol is van benne. Én ittam annak idején szoptatás előtt egy pohárrral,érezhetően belövellt a tej,még két ikerbabát is elláttam tejjel,annyi volt. És ettem köménymagos levest is. Mielőtt meglincseltek,a gyerekeim egyetemet végeztek,az ikrek,akik hordták tőlem a tejet,szintén. Szóval nem lettek agyilag elbutulva. Bár nem literszámra ittam a sört,de igen,egy-egy pohárral nekem bevált.Kérem,hogy azok pontozzanak le,akiknek szintén hasonló korú gyermekeik vannak,és a tej mennyiségének gyarapítása céljából ivott kis mennyiségű sör miatt kimutathatóan debil gyerekeik lettek.
2009. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, h jótékony hatással van a tejtermelődésre a sör, szóval engem is meg lehet lincselni :) Nekem anyósom mondta, ő szülésznő volt jó néhány évig, és ő is rendszeresen ajánlotta az újdonsült anyukáknak :P

Bár én még nem szoptatok, m még csak a 36. hétben vagyok, így személyes tapasztalatom még nincs a dologban, de az tuti, h ha gond lenne a tejcsimmel, én is "sörözgetnék", persze mértékkel.

Egyébként kb. 2 héttel ezelőtt nagyon görcsölgetett este a hasam, elég sokáig és rendszeresen, felhívtam anyósomat, mit tegyek, m még korai lett volna a baba, és rögtön azt mondta, h igyak bármit, amiben alkohol van, m az elmúlasztja az összehúzódásokat. 1 pohár sört ittam meg, és tényleg elmúlt... ennyitől nem lehet a babának sem baja :)

Üdv

2009. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Iegn, jó tejserkentő, de lehet alkoholmentes is:-)))
2009. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig alkoholmenteset iszom, ha úgy érzem,kevesebb a tej. Rémes az íze, de a szoptatásért mindent :-)
2009. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is 1 héten legalább 4-szer iszom alkoholmentes sört, főleg ha úgy érzem kevés a tej. Nekem 100%-an bevált.

Üdv 3 hós anyuka

2009. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen én is iszom de csak alkohol menteset!!

Szerintem sokat ér!

2009. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én már hónapok óta minden este iszok egy alkoholmentes sört. Nekem bevált. Ajánlom..
2009. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!