Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tud szopni a babám, pedig...

Nem tud szopni a babám, pedig már 4,5 hónapos. , Mit tegyek? Létezik hogy egy baba elfelejt szopni? Volt már valaki igy? Már nagyon ki vagyok.

Figyelt kérdés
Már egy hónapja sztrájkol,pedig előtte nagyon jól szopott. Félálomba etetem.Pár napja ha evésre kerül a sor, megpróbál enni, de csak úgy ha akezemben van, ha sok megya szájába, vagy félrenyel abbahagyja és ordít,szó szerint. Jól gyarapszik egyébként.
2012. jan. 11. 06:59
1 2
 11/13 xStefix ***** válasza:

Ez pontosan mit jelentett?

(Mert igen, megeshetett, ha nem sikerült rendesen visszatornázni a tejed a 3 hós ugrás után.)

2012. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sokáig állandóna etettem, szinte óránként, akkor még jobban evett, de már akkor is elutasította néha.Mostmár helyreállt a mennyiség.
2012. jan. 11. 15:14
 13/13 xStefix ***** válasza:

Értem. Hát ezek alapján akkor én is a fogzásra tippelek, a többi kevésbé tűnik valószínűnek.

(Lehet, hogy eddig nem a foga miatt sztrájkolt, de ha mostanában duzzad az ínye is, akkor lehet, hogy mára ebbe csapott át a dolog...)

2012. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!